Design 4.0. Wykład Zuzanny Skalskiej w Zodiaku

Design 4.0. Wykład Zuzanny Skalskiej w Zodiaku

W Warszawskim Pawilonie Architektury Zodiak wykład na temat designu wygłosi Zuzanna Skalska w ramach Dnia ze School of Form.

Tradycyjnie rozumiany zawód projektanta sprowadza jego zadania do tworzenia nowych obiektów, które będą zarówno funkcjonale jak i estetyczne. Czy jest to nadal jego główne zajęcie? O roli projektanta i projektowania w przyszłości opowie Zuzanna Skalska, współtwórczyni School of Form, ekspert ds. analizy przyszłości w designie, biznesie i innowacjach.
Wykład jest kulminacyjnym punktem Dnia ze School of Form w Warszawie, którego współorganizatorem jest Warszawski Pawilon Architektury "Zodiak".

Rynek pracy daje dziś i będzie dawał w przyszłości dużo większe możliwości obecnym i przyszłym projektantom. Ich kompetencje zawodowe, elastyczność, umiejętność przeprowadzenia efektywnych badań, praca w zespole, a nade wszystko komponent kreatywny, sprawiają, że są zatrudniani jako projektanci usług, systemów, innowacji, materiałów, wnoszą twórczy pierwiastek do interdyscyplinarnych zespołów różnych branż, tworzą i zarządzają procesami o różnym stopniu zaawansowania. Z powodzeniem mogą wykonywać zawody, które dziś jeszcze nawet nie istnieją. O tym na czym polega design 4.0. oraz gdzie dziś i w przyszłości będą pracować absolwenci kierunków projektowych opowie Zuzanna Skalska.

Więcej odnośnie wykładu na stronie: sof.edu.pl

wykład dla architektów wnetrza

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!