Tapeta, która lubi wodę

Tapeta, która lubi wodę

Urządzając łazienkę czy kuchnię bierzemy pod uwagę różne rozwiązania, jeśli chodzi o wykończenie ścian – płytki ceramiczne, naturalny kamień albo dedykowana do takich pomieszczeń farba. Rzadko pojawia się wśród nich propozycja zastosowania tapety czy grafiki ściennej. Tymczasem właśnie pojawia się okazja, żeby to zmienić. Firma Glamora, wprowadza na rynek wodoodporną kolekcję GlamFusion™, która świetnie zachowuje się w towarzystwie wody.  

Woda jej nie straszna

Wodoodporna tapeta, która nie wymaga żadnego dodatkowego zabezpieczenia impregnującego. Stanowi więc doskonały materiał wykończeniowy do ścian mających kontakt z wodą, który może być z powodzeniem stosowany w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, a nawet na basenach, centrach odnowy biologicznej czy bezpośrednio w strefie prysznicowej.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, niewielka grubość GlamFusion™ umożliwia układanie jej na istniejących powłokach, bez konieczności prac przygotowawczych, oszczędzając czas i koszty. Ukryte łączenia pozwalają tworzyć kreatywne rozwiązania o potencjalnie nieograniczonych rozmiarach. Gładka i nieporowata powierzchnia tapet jest odporna na plamy i ułatwia czyszczenie, a zastosowany efekt silk-touch – miękkiej i jedwabistej w dotyku struktury, podnosi atrakcyjność każdej dekorowanej przestrzeni.

 Zaawansowana technologia i właściwości wodoodporne to oczywiście nie jedyne atuty kolekcji GlamFusion™. Idą one w parze z charakterystycznym dla marki wyszukanym wzornictwem. Spośród całej gamy motywów, dodatkowo występujących w kilku wersjach kolorystycznych, możemy wybrać wyjątkowo popularną ostatnio tematykę florystyczną (wzory Victoria lub Metis), ponadczasową abstrakcję (mieniące się kolorami Cartesio i Babylone) albo – najbardziej czytelne w tym kontekście – wzory morskie (przepiękny Nautilus, zabawny Sea lub idealny jako tło dla basenu Aquarium).

Źródło: Glamora


Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marcoo 2020-04-13 15:15:13

Your page is very cool, i have bookmarked it.

marianoo 2020-04-17 09:21:07

Your site is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!