TOP DESIGN award 2019 - konkurs dla projektantów

TOP DESIGN award 2019 - konkurs dla projektantów

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepiej zaprojektowany produkt. Do TOP DESIGN award 2019 można zgłaszać produkty aż w 16 kategoriach tematycznych. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 listopada 2018.

Prawo zgłoszenia produktu do konkursu mają zarówno producenci, jak i projektanci współpracujący z markami. Ważne, żeby produkt, który chcemy zaprezentować był już dostępny na rynku albo wdrożony do produkcji przez okres dwóch najbliższych lat. Zgłoszenie konkursowe trzeba przypisać do jednej z szesnastu kategorii np. kuchnia, łazienka, przestrzeń publiczna, oświetlenie, materiały i komponenty czy sport i turystyka. Jeszcze przed świętami jury dokona pierwszej oceny zgłoszonych produktów i wskaże te, które nominowane będą do drugiego etapu konkursu. Będą to produkty, które będzie można obejrzeć podczas ARENY DESIGN 2019 w dniach 12-15 marca 2019 r.

Co zyskują laureaci?

  • wręczenie nagrody TOP DESIGN award podczas uroczystej gali w czasie trwania wydarzenia arena DESIGN w obecności przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, mediów oraz znanych osobowości świata designu
  • nagrodzone produkty mogą być oznaczane prestiżowym znakiem TOP DESIGN award przez nieograniczony czas
  • certyfikat TOP DESIGN award potwierdzający jakość wzorniczą podpisany przez największe autorytety wchodzące w skład jury
  • statuetka TOP DESIGN award

Co zyskują finaliści?

  • wystawa finalistów TOP DESIGN award w ramach najważniejszego w Polsce wydarzenia poświęconego wzornictwu - arena DESIGN 2019 (12-15 marca 2019 r.)
  • przestrzeń promocji w ekskluzywnym katalogu arena DESIGN 2019
  • promocja i działania public relations prowadzone przez organizatora konkursu

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: arenadesign.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!