TRŁ FRESH!- Targi Rzeczy Ładnych

TRŁ FRESH!- Targi Rzeczy Ładnych

W dniach 29-30 września 2018 r. w nowej fantastycznej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser odbędzie się TRŁ FRESH czyli Targi Rzeczy Ładnych. 150 wystawców w tym prawie 70 debiutów i premier.

Wydarzeniu będą towarzyszyć otwarcie wystawy polskiego designu „TEXTURA. A Polish Touch” organizowanej wraz z Instytutem Adama Mickiewicza, oraz otwarcie TRŁ CONCEPT STORE - sklepu z polskim designem na terenie Konesera.

„Textura” to podróż po wzorach, fakturach i deseniach, obecnych od dziesiątek lat w polskim projektowaniu. Na wystawie zobaczymy kilkadziesiąt obiektów - tkanin, przedmiotów użytkowych i materiałów, które wyróżniają się oryginalnością w dotyku. Ich twórcami są między innymi: Oskar Zięta, Malwina Konopacka i Aleksandra Gaca. Kuratorką wystawy jest Paulina Matusiak.

W nowej przestrzeni na warszawskiej Pradze organizatorzy zaprezentują wszystko co świeże w polskim designie - nowe marki, nowe kolekcje i nowe produkty ulubionych projektantów.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Znawca 2018-10-04 19:43:52

Wspomniana impreza odbywała się zazwyczaj na lewym brzegu Wisły. Strasznie się cieszę, że Koneser swoim wyglądem i nie tylko przyciągnął targi do siebie. Wydaje mi się, że klimatyczna Ząbkowska może stać się naprawdę fajną alternatywą dla zatłoczonego centrum miasta. Dodatkowo wydaje mi się że klimat starej Warszawy również może odgrywać również istotną rolę w przyciąganiu fajnych imprez na Ząbkowską.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!