Aranżacja małej łazienki - zobacz film

Aranżacja małej łazienki - zobacz film

Często wydaje nam się że aranżacja małej łazienki w sposób funkcjonalny, a zarazem atrakcyjny wizualnie nie jest możliwa. Nic bardziej mylnego. Zobacz film z praktycznymi poradami.

Na nasze samopoczucie w dużej mierze ma wpływ wystrój wnętrza, w którym przebywamy. Niezależnie od możliwości finansowych właścicieli, łazienka powinna być miejscem, w którym miło rozpoczynamy i kończymy dzień. To przecież tutaj relaksujemy się i przygotowujemy do kolejnych wyzwań. Dlatego tak naprawdę już przy niewielkim nakładzie finansowym możemy pomyśleć o urządzeniu ciekawej małej łazienki w bloku, z funkcjonalnie rozmieszczonymi sprzętami.

Funkcjonalna mała łazienka

Mała łazienka nie jest misją niewykonalną! Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad i gotowe – nasza łazienka będzie robiła wrażenie. Ponadto zastanówmy się, czy zawsze w przypadku małej łazienki jesteśmy skazani na prysznic? Może to właśnie wanny asymetryczne pomogą zagospodarować problematyczny obszar i zaoszczędzić trochę miejsca w małej łazience?

Jak widać, podczas urządzania małej łazienki wiele zależy od zachowania odpowiednich odległości pomiędzy sprzętami. No właśnie, jakie powinny one być? A może istnieją sprawdzone rozwiązania, które pozwolą nam optycznie powiększyć wnętrze? Na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie odpowiedź w poniższym filmik.


Źródło: lazienkaplus.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!