Warsztaty: Let’s talk about wood (21.07.2018)

Warsztaty: Let’s talk about wood (21.07.2018)

Podczas warsztatów Mood for Wood uczestnicy projektują i wykonują meble/instalacje drewniane, które wzbogacają przestrzeń publiczną w Poznaniu. Drewno należycie dobrane i zabezpieczone może posłużyć latami. 

Swoją wiedzą o tym materiale podzieli się Aleksander Oniszh, projektant i rzemieślnik, który prowadzi własną pracownię stolarską. Opowie o realiach rzemieślniczej pracy i o swoich doświadczeniach z obróbką drewna. Dowiemy się między innymi na co zwracać uwagę by odpowiednio dobrać rodzaj drewna do realizowanego projektu, jakie narzędzia usprawniają pracę stolarza oraz jakie istnieją metody łączenia elementów drewnianych. W jaki sposób zmienne warunku atmosferyczne oddziaływają na realizację wykonaną z drewna i jak odpowiednio zabezpieczać powierzchnie drewniane w zależności od ich przeznaczenia.

Aleksander Oniszh – urodzony w 1984 roku w Warszawie. Studiował architekturę na Wydziale Architektury PW (2004-2007) i Universität für Angewandte Kunst w Wiedniu (2007-2011). Pasjonuje się rzemiosłem i projektowaniem form przemysłowych. Od 2013 roku zajmuje się profesjonalnie stolarstwem i prowadzi swoją własną pracownię. www.oniszh.com

Wykład jest otwarty, adresowany do wszystkich pasjonatów projektów drewnianych, projektantów, wytwórców i osób zainteresowanych tematem.

Wykład w języku angielskim.

Kiedy: 21.07.2018 g. 15.00
Gdzie: Centrum Kultury Zamek - Hol Balkonowy

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!