Designerskie wyposażenie biura

Designerskie wyposażenie biura

Nowocześnie wyposażone biuro sprzyja kreatywności i dobremu samopoczuciu pracowników. Zatem jakie nietypowe rozwiązania mogą zastosować właściciele firm, które zadbają o dobre samopoczucie i efektywność pracowników?

Drzemki w pracy

Okazuje się, że krótka drzemka w pracy przynosi szereg korzyści, dlatego właściciele firm coraz częściej wprowadzają udogodnienia dla pracowników, które umożliwiają krótką przerwę na sen i regenerację. Udowodniono bowiem, że drzemka w środku dnia zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego, zmniejsza poziom stresu, a podczas takiego odpoczynku organizm wydziela hormony - adrenalinę i noradrenalinę, które stymulują pracę mózgu i pobudzają organizm. Oznacza to więc, że pracownicy mogą żyć zdrowo i efektywnie, a drzemka z powodzeniem zastąpi kawę i napoje energetyczne.


jest Sofa Vank_Belong

jest Sofa Vank_Belong

Szezlongi z ruchomą poduszką – linia LinkUP

Szezlongi z ruchomą poduszką – linia LinkUP

Nuda w biurze? Nie....

Biuro to wizytówka firmy. Siedziby, w których znajduje się podstawowe wyposażenie to już przeszłość. Pracodawcy prześcigają się w pomysłach, jak uatrakcyjnić przestrzeń przeznaczoną dla pracowników i wyróżnić się spośród konkurencji. Z pomocą przychodzą producenci mebli, którzy oferują coraz to nowsze rozwiązania, które nie tylko sprawiają, że miejsce pracy jest oryginalne, ale również sprzyja regeneracji i kreatywnemu myśleniu. Wiele pozytywnej energii dostarczają kolorowe dodatki – na przykład panele akustyczne. Ciekawym pomysłem jest również zainstalowanie huśtawek . Nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania, które nie tylko są funkcjonalne, ale charakteryzują się ponadprzeciętną estetyką i niepowtarzalnym stylem znajdują się między innymi w siedzibie biura Coca-Cola, TVN, Wirtualna Polska czy Toyota Material Handing.

Panele akustyczne SELVA WALL

Panele akustyczne SELVA WALL

Cisza, spokój i harmonia

W nowoczesnym biurze nie powinno zabraknąć miejsca, w którym można odpocząć czy odbyć spokojną rozmowę telefoniczną. Wyodrębnienie takiej przestrzeni jest szczególnie ważne w siedzibach firm typu open space. Wiele tego typu udogodnień znajduje się w ofertach marek specjalizujących się w meblach biurowych. Ciekawym pomysłem są boksy akustyczne. To niezwykle praktyczny, ale też designerski dodatek do biura. Doskonałym rozwiązaniem jest także system, który sprzyja wyciszeniu i pozwala zebrać myśli.

Boksy akustyczne Vank Wall

Boksy akustyczne Vank Wall

System CAVE

System CAVE

Źródło: Everspace

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!