Kuchnia Wyrzykowskiego doceniona

Kuchnia Wyrzykowskiego doceniona

Doceniona kuchnia  Wyrzykowski Studio

Doceniona kuchnia Wyrzykowski Studio

Warszawska pracownia architektoniczna Wyrzykowski Studio została nominowana w prestiżowym międzynarodowym konkursie The International Design & Architecture Awards 2018. Uwagę jury zwrócił nietuzinkowy projekt Kuchni w Konstancinie.

Polska pracownia architektoniczna prowadzona przez Pawła Wyrzykowskiego walczy o zwycięstwo w ważnym dla architektów konkursie The International Design & Architecture Awards. Konkurs przeprowadza brytyjski, wiodący wnętrzarski magazyn: „design et al”. Za selekcję projektów odpowiadają dziennikarze czasopisma. Kolejnym etapem jest głosowanie internautów i to oni mają decydujący wpływ na wybór zwycięskiej realizacji.

Kuchnia została zaprojektowana w klasycznym stylu francuskim z modernistycznymi stylowymi akcentami. Tak, żeby wizualnie przenikała się z dominującą stylistyką domu. Całość została zintegrowana z nowoczesną technologią. Wszystkie zewnętrzne elementy mebli, łącznie z detalami, są autorskim projektem.

Wokół modernizmu

Paweł Wyrzykowski w swoich projektach najchętniej porusza się wokół modernistycznym inspiracji. Ale nieobca jest mu też przestrzeń wnętrz klasycznych z naciskiem na dbałość o detale, ze szczególnym wpływem stylu francuskiego, prowansalskiego i angielskiego. Dlatego w jego realizacjach przeplatają się wpływy obu stylów lub pojawia się wyraźny akcent jednego. Czerpie swoje inspiracje z natury, zabytków, rzeczy użytkowych z podróży, a także z potrzeb klientów i wyzwań, jakie stawiają.

Źródło: Wyrzykowski Studio

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marianoo 2020-04-21 14:13:47

Your website is very interesting, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!