Kolejna edycja Young Design wystartowała

Kolejna edycja Young Design wystartowała

Wystartowała kolejna edycja konkursu Young Design. Do wygrania stypendium o wartości 20 tys. PLN. Projekty można zgłaszać do 10.06.2018

Young Design to pierwszy w Polsce program stypendialny przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni kształcących w kierunku wzornictwa (pierwsza edycja odbyła się w 2008 roku). Konkurs Young Design przeprowadzany jest według zasad opracowanych przez International Council of Societies of Industrial Design (ICSID).

Projektantów i ich projekty ocenia Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu - polskich producentów. Finaliści konkursu będą odpowiadać na pytania jurorów w czasie finałowych prezentacji. Główną nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi pracami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić trzy najlepsze projekty (każdy może zawierać maksymalnie cztery wizerunki danego produktu, np. rysunki, szkice, renderingi lub zdjęcia) ze swojego portfolio.

Strona konkursu: tutaj

Konkurs Young Design

Konkurs Young Design

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!