Interbud 2018 - Targi budownictwa i wyposażenia wnętrz

Interbud 2018 - Targi budownictwa i wyposażenia wnętrz

236 wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas 25 edycji Targów Budownictwa Interbud. Odwiedzając łódzką halę Expo, w dniach od 23 do 25 lutego będzie można między innymi poznać ofertę nowoczesnych rozwiązań dla domów i mieszkań oraz zasięgnąć porad specjalistów.


Miłośnicy majsterkowania, w tym profesjonaliści będą mogli uczestniczyć w największej w Polsce prezentacji narzędzi i urządzeń budowlanych. Swoje propozycje pokażą także wiodący producenci stolarki okiennej, drzwi, podłóg, materiałów budowlanych oraz infrastruktury przydomowej. Ważnym elementem ekspozycji będą rozwiązania dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz urządzenia, które pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji domu czy mieszkania.

Ogrzewanie bez smogu

W trakcie targów wystawcy z branży ogrzewniczej zaprezentują szeroką gamę rozwiązań dotyczących ekologicznych źródeł ciepła. Będą to między innymi systemy fotowoltaiczne, kominki hybrydowe, pompy, systemy rekuperacyjne oraz kotły gazowe. Odwiedzający Interbud dowiedzą sie jak zdobyć dofinasowanie na wymianę pieców i podłączeń do sieci gazowej. 

Dom na miarę czy gotowy projekt?

O zaletach jednego i drugiego rozwiązania będzie można porozmawiać z architektami i pracownikami biur projektowych. Dostarczający gotowe plany domów będą mogli na miejscu podać przybliżone koszty inwestycji i przedstawią aspekty różnych technologii budownictwa.

Wystawa dachów

Równolegle z targami Interbud odbędą się jedyne w kraju targi dekarskie. Podczas tego wydarzenia zaprezentuje się 63 producentów i dystrybutorów pokryć dachowych, rynien oraz wzmocnień stropowych. Klienci indywidualni będą mieli szansę porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się na co szczególnie należy zwrócić uwagę decydując się na wymianę dachu. Przedstawiciele samorządu dekarskiego opowiedzą między innymi jak sprawdzić wiarygodność i fachowość potencjalnych wykonawców.

Wyposażenie wnętrz

Jedna trzecia targowej ekspozycji będzie poświęcona wyposażeniu wnętrz. Wystawcy zaprezentują: pokrycia podłogowe, wyposażenie łazienek, dekoracje okien czy designerskie dodatki.

Porady i wykłady

Jak łatwo wykorzystywać energię ze słońca, w jaki sposób zbudować niedrogi dom oraz zadbać o jego utrzymanie – między innymi na te pytania odpowiedzą eksperci, którzy wezmą udział w targowych prezentacjach i wykładach. Wszyscy chętni będą mogli poznać tajniki energooszczędnego budownictwa oraz dowiedzieć się na czym polega idea inteligentnych domów. 

Targi Interbud są drugą co do wielkości imprezą branży budowlanej w Polsce. Corocznie odwiedza je kilka tysięcy wykonawców, architektów, inżynierów budownictwa, zarządców nieruchomości i administratorów. Jak co roku, Interbudowi towarzyszyć będzie kilkanaście branżowych spotkań i konferencji. Wśród najciekawszych znajdą się: wydarzenie dedykowane zarządom Towarzystw Budownictwa Społecznego, rozmowy naukowców w ramach konferencji „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia” oraz specjalistyczne szkolenia dla dekarzy poświęcone usuwaniu azbestu z dachów. 


źródło: materiały prasowe

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!