Marmomac 2017

Marmomac 2017

W Veronie trwają międzynarodowe targi kamieniarskie Marmomac 2017. Jest to już 52. edycja spotkań pasjonatów kamienia. Ponad 80 tys. m2 powierzchni targowych zostało wyprzedanych na pięć miesięcy przed otwarciem. Kamień nadal wzbudza olbrzymie zainteresowanie klientów.


Na targach Marmorac 2017 wystawia się 1650 firm (64 proc. międzynarodowych z 56 krajów). Impreza potrwa do 30.09.2017. Organizatorzy spodziewają się przyjąć ponad 67 tys. odwiedzających ze 145 krajów. Duże zainteresowanie  wynika z proponowanej szerokiej oferty produktów. Od kamieni naturalnych, półfabrykatów i wyrobów gotowych do maszyn, technologii i akcesoriów do przetwórstwa - nie wspominając o najnowszych zastosowaniach w architekturze i projektowaniu.wyroby z kamienia, targi we Włoszech, Verona
kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona

Włochy zajmują pierwsze miejsce pod względem udziału w globalnym rynku technologii (25%) i piątej pozycji w przetwórstwie kamienia naturalnego (10%). Sukces firmy Marmomac polega w szczególności na zdolności łączenia biznesu z kulturą tradycyjnego już produktu. Koncepcja Marmomac 2017 znalazła wyraz we "Włoskim teatrze kamiennym": na 3,5 tys. metrów kwadratowych hali utworzonej we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego, ICE-Italian Trade Agency i Confindustria Marmomacchine odbywają się trzy wystawy - Territory & Design, Virtuous Machines i Soul of City Przedstawiają one interakcje między kamieniem naturalnym, technologią przetwarzania, eksperymentowaniem i projektowaniem dzięki najnowocześniejszym projektom znanych architektów i projektantów. 


kamień, targi, Verona
marcorac 2017, Włochy

Szczegóły na stronie

źródło: materiały prasowe Marmomac


kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona
kamień, targi, Verona

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!