Wawa Design Festiwal

Wawa Design Festiwal

W Soho Factory i Centrum Kreatywności na Targowej trwa piąta już edycja Wawa Design Festiwal. Impreza pod hasłem Uwodzeni potrwa do 17 września.


Wydarzenie, które podkreśla wartość dobrego wzornictwa, łączy doświadczonych twórców i pasje miłośników dobrego stylu, a także ma ambicję promować stołecznych projektantów. W tym roku  ważnym punktem odniesienia będzie rzeka Wisła. Wystawy, prezentacje, wykłady i warsztaty posłużą pokazaniu projektowania związanego z wodą, w tym też konkretnie z RZEKĄ. Nie przez przypadek festiwal rozpoczął się 9 września, w dniu Święta Rzeki Wisły.


Wykorzystanie potencjału rzeki w budowaniu przestrzeni społecznie ważnych i użytecznych jest wspólną intencją Warszawy i Poznania, dlatego organizatorzy Wawa Design Festiwal oraz Poznań Design Festiwal postawili przed sobą wyzwanie poszukiwania oryginalnych i funkcjonalnych rozwiązań projektowych dla największych polskich rzek: Wisły i Warty. Projekty w Warszawie łączy hasło UWODZENI, a poznańskie wystawy hasło URZECZENI.

Wstęp na Wawa Design Festiwal i większość organizowanych wydarzeń jest bezpłatny.

Szczegółowy program na stronie organizatora


design, kultura, sztuka, wzornictwo, festiwal

źródło: Wawa Design Festiwal

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!