KACZKAN - bez rzemiosła nie ma designu

KACZKAN - bez rzemiosła nie ma designu

KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu – pod takim hasłem odbywa się pierwsza edycja konkursu dla architektów oraz pasjonatów projektowania wnętrz, organizowana przez firmę Kaczkan. Główną nagrodą w konkursie jest innowacyjny SAMSUNG Galaxy S8.


Współcześnie słowo design odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Jak jednak naprawdę wygląda designerskie wnętrze? Już wkrótce architekci, projektanci wnętrz, studenci architektury oraz pokrewnych kierunków, a także wszyscy zainteresowani tematem wykańczania i dekorowania wnętrz, będą mieć okazję przedstawić swoją wizję, biorąc udział w konkursie organizowanym przez firmę Kaczkan. Prace przyjmowane są od 1 września do 30 listopada. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.


konkurs architektoniczny

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji designerskiego wnętrza z wykorzystaniem produktów firmy Kaczkan: kolekcji podłóg dębowych i/lub desek przeznaczonych do wykładania ścian i sufitów linii Wall of Wood.

Do dyspozycji osób biorących udział w konkursie jest rozbudowana biblioteka CAD dostępna na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Do rąk autorów najlepszych projektów trafią bardzo atrakcyjne nagrody – zwycięzca otrzyma innowacyjny smartfon SAMSUNG Galaxy S8, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca designerskie smartwatche. Ponadto, na dziesięć wyróżnionych osób czekają stylowe gadżety-niespodzianki Kaczkan.

Więcej informacji na stronie internetowej

Regulamin konkursu

Materiały do pobrania


Sprawdź pozostałe konkursy na naszej stronie


Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

antek 2017-09-26 10:46:10

polityka praw autorskich zaiste ciekawa. Niech się walą z takim konkursem. Nagroda to jakiś żart.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!