Rytm Światła – Nowe życie w starej ramie

Rytm Światła – Nowe życie w starej ramie

Organizatorzy zapraszają do udziału w VI edycji konkursu dla młodych architektów i projektantów Rytm ŚWIATŁA – nowe życie w starej ramie. Konkurs realizowany jest z inicjatywy Polskiego Związku Oświetleniowego we współpracy z organizatorem Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz śląskimi pracowniami architektonicznymi.

 

Przedmiot konkursu:
Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie „nowego życia w starej ramie”, czyli stworzenie projektu z wymyślonymi nowymi elementami w starych strukturach architektoniczno-przestrzennych. Konkurs zakłada przedstawienie detalu architektonicznego lub szczegółu designerskiego, w którego kreowaniu kluczową rolę odgrywa ciekawy sposób oświetlenia światłem sztucznym lub światłem sztucznym i naturalnym.

Ważna dla konkursu jest również analiza powiązań światła naturalnego i sztucznego z funkcją i formą obiektu i jego otoczenia. Przy projektowaniu i kreowaniu „nowego życia w starej ramie” należy zastosować rozwiązania oświetleniowe z oferty firmy LUG Light Factory – Sponsora Konkursu.

Termin: 29.12.2017

Nagrody:
NAGRODA I – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 1000$
NAGRODA II – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 500$
NAGRODA III – nagroda pieniężna wynosząca równowartość 500$
3 WYRÓŻNIENIA – dyplomy

Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie podczas Targów ŚWIATŁO w dniu 31 stycznia 2018 roku.

Strona konkursowa

Regulamin konkursu

Sprawdź pozostałe konkursy na naszej stronie


konkurs dla projektantów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!