Współczesne Atelier - inspirowane gdyńskim modernizmem

Współczesne Atelier - inspirowane gdyńskim modernizmem

W dniach 24-27.08.2017 r. odbędzie się w Gdyni VII edycja Weekendu Architektury. Podobnie jak w poprzednich latach, jednym z towarzyszących wydarzeń jest konkurs dla projektantów wnętrz, połączony z wystawą i debatą pokonkursową.


W VII edycji przedsięwzięcia, uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie zaprojektowanie mieszkania-atelier – miejsca do pracy oraz inspiracji twórczej, pełniącego jednocześnie funkcję mieszkalną. Każdy projekt będzie opowiadał historię jego właściciela – np. malarza, kolekcjonera sztuki, architekta. Jury konkursu będzie zwracać uwagę na nawiązanie w projektach do gdyńskiego modernizmu, w tym głównych nurtów funkcjonalizmu oraz ekspresjonizmu kubicznego oraz opływowego.


konkurs architektoniczny

Organizator konkursu: Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.

Termin: 18.08.2017 

 Nagroda: 

I miejsce: bon o wartości 1 500 zł do jednego ze sklepów on-line z wyposażeniem wnętrz

II miejsce: rejs promem do Szwecji dla 2 osób w kabinie z oknem (do wykorzystania do końca roku)  

III miejsce: vouchery o wartości 300 zł do dwóch restauracji Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni

Jury może także przyznać wyróżnienia. Wyróżnieni otrzymają dyplom oraz pamiątki Szlaku Modernizmu Gdyni. Prace nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatorów oraz wezmą udział w pokonkursowej wystawie w trakcie VII Weekendu Architektury.

Uczestnictwo: Konkurs jest kierowany do architektów, projektantów wnętrz, firm i spółek projektowych, a także studentów uczelni i szkół wyższych kształcących projektantów i architektów wnętrz.

Warunkiem udziału w Konkursie jest zgłoszenie projektu wnętrza opracowanego atelier. Każdy uczestnik przedstawia aranżację pracowni o powierzchni od 60 do 100 m2, o dowolnym planie. 


Strona konkursowa

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa udziału w konkursie


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!