Konkurs Młodzi na Start

Konkurs Młodzi na Start


Hasło tegorocznej edycji konkursu Młodzi na Start wymaga od uczestników dość precyzyjnego zrozumienia postawionego przed nimi zadania i odpowiedzenia sobie na pytanie, z jakimi problemami zmaga się potencjalny mieszkaniec niewielkich przestrzeni. 

 

Przedmiot: Małe wnętrza, wielki design. Praca konkursowa powinna spełniać trzy kryteria: prawidłowa interpretacja tematu, estetyka wykonania oraz spójność funkcji i formy.

Termin: zgłoszenia online - 12.05.2017


Nagrody: Nagroda główna - 10 tys. zł


Organizator: Burda Media Polska Sp. z o.o. Mecenasem konkursu jest Centrum Designu Gdynia z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo –Technologicznym / Gdyńskie Centrum Innowacji w Gdyni 


Uczestnictwo: W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych: studenci kierunków związanych z wzornictwem przemysłowym, osoby interesujące się wzornictwem przemysłowym, zawodowi projektanci lub nieformalne grupy projektowe złożone z takich osób - pod warunkiem, że działają na rynku nie dłużej niż 5 lat oraz spełnią wszystkie postanowienia i warunki niniejszego Regulaminu.
Terminy:


Strona konkursowa i regulamin

Formularz zgłoszeniowy


 

konkurs dla projektantów

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marianoo 2020-04-11 06:28:58

Your website is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!