Konkurs PIPT na targowe Stoisko Roku 2011 rozstrzygnięty

Konkurs PIPT na targowe Stoisko Roku 2011 rozstrzygnięty

Już po raz 13 Polska Izba Przemysłu Targowego wyłoniła laureatów konkursu „Stoisko Roku”. W konkursie biorą udział firmy realizujące usługi projektowania i budowy stoisk targowych zrzeszone w tej najważniejszej Izbie branży targowej w Polsce. Jury pod przewodnictwem dr. hab. Remigiusza Grochala oceniło 19 projektów wybierając z nich trzech laureatów.

12 grudnia na terenie EXPO XXI w Warszawie odbyło się decydujące o wynikach konkursu PIPT posiedzenie jury. Uczestnicy nadesłali aż 19 prac, które były oceniane przez jury pod kątem nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie, zastosowania nowych technologii i materiałów oraz nowoczesnej myśli wystawienniczej, z uwzględnieniem aspektów marketingowych. Złoty Medal za Stoisko Roku 2011 otrzymało stoisko projektu Moniki Sobczak i Sabiny Ostrowicz, Aluprof S.A. wykonane przez INEXPO Poznańska Agencja Targowa dla Aluprof S.A z Bielska Białej, Srebrny Medal przypadł stoisku projektu LEA International, wykonanemu przez Expo - Linia sp. z o.o. z Buku dla BBA Aviation plc z Wielkiej Brytanii. Brązowy Medal otrzymało stoisko projektu Landau Design Ltd wykonane przez Meliński Minuth sp. z o.o. z Poznania dla firmy firma TEVA Pharmaceutical Industries z Izraela.

Jury było zgodne w wyborze laureatów konkursu. Stoisko, któremu przypadła pierwsza nagroda bardzo dobrze oceniliśmy za doskonałą kompozycję przestrzeni, jasną i klarowną ideę oraz nowatorskie podejście do wzornictwa. Skala trudności w realizacji zaproponowanego rozwiązania i jego zgodność z przedstawionym projektem miała również znaczenie przy wyborze laureata – powiedział przewodniczący jury dr Remigiusz Grochal z ASP w Gdańsku i Zakładu Architektury Wnętrz Politechniki Koszalińskiej.

Od kilku lat z satysfakcją obserwuję ciągle rosnący poziom prac zgłaszanych do konkursu PIPT na najlepsze stoisko targowe. W tym roku poziom był wyjątkowo wysoki i wyrównany. Z uwagi na różnorodność przedstawionych w konkursie stoisk będę namawiał organizatorów konkursu do wprowadzenia w przyszłości podziału na kategorie, co pozwoli nam na wyróżnienie większej ilości prac, które na to zasługują – dodaje członek jury konkursowego prof. Jacek Ojrzanowski, dyrektor Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Źródło: materiały prasowe

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 6

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Daysia 2011-12-26 15:51:46

Cailnlg all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.

Atakan 2014-08-17 18:21:47

0Rozumiem, zwłaszcza z oststnich słf3w na fiilme, iż ta wersja opery jest tylko na tablety Jeśli tak, to szkoda, gdyż podoba mi się. poza tematem wasze full-HD mogłoby mieć lepszy framrate. Nieco tnie .

Makar 2014-08-18 16:49:54

Sobczac pisze:Nie zamierzam sie sprzaczec, kto i co preferuje, owszem zgodze się ze wersje na PC wygladają lepiej. Piractwo na PC w Polsce sięga koło 80% a to oznacza ze 8/10 osf3b piraci, jezeli Ty nie piracisz to nalezysz do ewenementf3w, za czasf3w kiedy ja sam inwestowałem w PC tracąc grube tysiące pobierałem piraty jako co drugą gre a nawet i częściej nieraz. PS3 i X360 rownież są przerabialne, ale uwaga Przerobienie konsoli wiąze się z utratą gwarancji, z zabiegami ingerującymi w struktur

Jirah 2014-08-18 18:57:24

I received my hcadbrak in yesterday afternoon's mail and by midnight last night, had read it cover to cover. OMG!! What a wonderful story, Paul! You are such a talented writer. The story is simply amazing complex yet flowing, fast-paced and exciting, touching, terrifying at points, compelling, imaginative, intimate, clever, inventive, so tightly woven, with twists and turns that are thrilling to read literally page after page after page. Your treatment of Mr. Time is so clever and simply amazing

Queenie 2014-08-20 20:57:48

Ab fab my gooldy man.

Kamberley 2014-08-21 06:11:36

I really co'dunlt ask for more from this article. http://tpnhtrtp.com [url=http://aevgcrhdsy.com]aevgcrhdsy[/url] [link=http://vmgqch.com]vmgqch[/link]

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!