• sdsd

  Jak udekorować stół na Wielkanoc?

  dodano: 13-03-2018r.

  Wielkanoc a wraz z nią rodzinne niedzielne śniadanie zbliża się wielkimi krokami. Jak udekorować stół na tę okazję? Na początek przedstawiamy cztery propozycje aranżacji, które...

  czytaj
 • sdsd

  Klasycznie z nutą retro

  dodano: 16-02-2018r.

  Pracownia projektowa MAKA Studio wykonała projekt warszawskiego mieszkania, z myślą o młodych właścicielach marzących o ciepłych, romantycznych i trochę retro wnętrzach.

  czytaj
 • sdsd

  Metamorfoza wnętrz domu z lat 90-tych

  dodano: 13-02-2018r.

  Gdyński dom, pomimo dużej powierzchni miał bardzo nieproporcjonalne i niefunkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia. Za sprawą projektu pracowni Formativ zyskał nowe, wyjątkowe pomieszczenia oraz więcej przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Otwarte - zamknięte

  dodano: 31-01-2018r.

  Dom w zabudowie szeregowej w Poznaniu przeszedł całkowitą metamorfozę. Pracownia PL architekci wykonała projekt wnętrz, który wprawił w osłupienie klientów. Jak sami mówią, po dawnym...

  czytaj
 • sdsd

  Geometria sufitu w domu w Jaworznie

  dodano: 29-01-2018r.

  Projekt wnętrz parterowego domu w Jaworznie to połączenie elegancji, nowoczesności oraz współczesnych trendów wnętrzarskich. Jego autorem jest pracownia Widawscy Studio Architektury.

  czytaj
 • sdsd

  Mieszkanie na Wildze

  dodano: 29-01-2018r.

  Mieszkanie w kamienicy z początku XXwieku przeżywa swoją drugą młodość za sprawą pracowni Mili Młodzi Ludzie. Pomieszczenia dostosowano do potrzeb nowych właścicieli.

  czytaj
 • sdsd

  Dom z niebieskim modułem

  dodano: 23-01-2018r.

  Wnętrze domu składa się z trzech poziomów, których centralną część stanowi moduł biegnący przez wszystkie kondygnacje. Na każdej z nich pełni on odpowiednią funkcję.

  czytaj
 • sdsd

  Kancelaria prawna z powiewem Paryża

  dodano: 19-01-2018r.

  Warszawska siedziba kancelarii prawnej Gide Loyrette Nouel jest zlokalizowana na ostatnim piętrze prestiżowego budynku Metropolitan. Wnętrza zaprojektowała pracownia MP Studio Architektury.

  czytaj
 • sdsd

  Kojąca moc błękitu

  dodano: 09-11-2017r.

  Niezawodnym sposobem na odpoczynek, oderwanie się od rzeczywistości jest zmiana klimatu. Morze, plaża, świeże powietrze - już te trzy słowa brzmią relaksująco. W połączeniu z...

  czytaj
 • sdsd

  Klasyczne wnętrze według pracowni MGN

  dodano: 26-10-2017r.

  Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!