Pająk na suficie

Pająk na suficie

Z potrzeby idealnego doświetlenia wnętrza na różnych wysokościach powstała nowa lampa Verin

Połączenie czarnych przewodów z geometrycznym kształtem miedzianej oprawy sprawia, że idealnie komponuje się ona z minimalistycznym stylem – zarówno niskich, jak i loftowych, industrialnych wnętrz. Funkcjonalnie zaprojektowane kable pozwalają na umieszczanie źródła światła na różnych wysokościach. Dzięki temu możemy rozjaśnić przestrzeń nad stołem w jadali, okolice lustra w łazience czy wąski, długi korytarz.

Lampa swoim kształtem przypomina pająka, a zwisające swobodnie czarne kable wyglądają niczym jego nogi. Dzięki długim na 225 cm, sześciu przewodom, można rozmieścić źródła światła na szerokiej powierzchni sufitu. Uzyskujemy w ten sposób możliwość oświetlenia mocno oddalonych od siebie punktów we wnętrzu, a także rozświetlenia nawet dwóch pomieszczeń na raz. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne na przykład w bardzo dużych salonach lub pokojach dziennych otwartych na klatkę schodową czy hol.

Lampa zakończona jest ażurowym, geometrycznym kloszem, który dodatkowo podkreśla jej oryginalny charakter. Warto zastosować w nim dekoracyjną żarówkę, która stworzy z "abażurem" spójną całość.

Źródło: Candellux Lighting

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!