Nadchodzą majowe wzory

Nadchodzą majowe wzory

Nadchodzi czwarta edycja spotkania z młodymi projektantami i rzemieślnikami "Wzory". Jak zwykle w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy.

Kiedy ? 14 Maja 2016 w godzinach 11-21

Program:

„Design it! In Silesia“ – śląska strefa designu
Ponad czterdziestu projektantów pod kuratelą katowickiego sklepu Geszeft.

Design prosto ze Śląska łączy wątki zaczerpnięte ze sztuki, architektury i rzemiosła, a wspólną wartością nowych produktów jest ich tradycyjnie śląska cecha: pragmatyczność. Na wystawie chcemy pokazać przede wszystkim projekty premierowe, doceniane za innowacyjne rozwiązania i autorski, wyrazisty styl.

Strefa Kobiet, a w niej wyselekcjonowani przez nas projektanci biżuterii, kobiece akcesoria i wybór najlepszych naturalnych kosmetyków.

Warszat aranżacji wnętrz z “Dobrze Urządzeni” – Projektantka wnętrz Katarzyna Pastuszyńska, prowadząca Fan page “Dobrze Urządzeni” na gotowych planach mieszkań pokaże uczestnikom podstawy projektowania, podpowie rozwiązania, pokaże nietypowe sposoby na zagospodarowanie przestrzeni. Uczestnicy będą mogli na gotowych rzutach spróbować własnych sił w projektowaniu oraz poznają najnowsze wnętrzarskie trendy.

Warsztaty i stoisko Wióry Lecą. W części warsztatowej zajmą się tym razem renowacją mebli. Na konkretnych przykładach przyjrzymy się, jak wygląda renowacja krzesła ze strychu krok po kroku, pokażemy Wam też różne sposoby usuwania starych powłok i wykończeń, w tym politurowania. Można przynieść własny mebel do konsultacji. W planach również konkurs z nagrodami dotyczący rozpoznawania różnych gatunków drewna.

Specjalnie ze względu na zbliżający się dzień dziecka:

- BAZGROŁAKI – Warszat projektowania koszulek ”Miś, panda czy wąsaty pan?” Bazgrołaki zaproszą wszystkie dzieci do stworzenia własnych postaci przy użyciu naklejek, które potem będą transferowane na koszulki. Rodzice będą mogli zgłębić wiedzę na temat ciekawych pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawy dla dzieci.

Warsztaty poprowadzi psycholog oraz specjalista ds. rozwoju dzieci. Koszt udziału w warsztatach: 20 zł (w cenie t-shirt + naklejki)

- “Kochaj Sztukę” z Lanckorony zorganizuje plastyczne zabawy.
Dzieciaki pokolorują razem bajkową scenerię – duże folkowe drzewo, prawdziwy domek i meble do niego! Zabawa kolorem i fakturą gwarantowana, a w zabawie pomoże nam Dorota Kamińska – aktorka Teatru Kamienica.

Dzięki Instalove.co każdy, kto przyjdzie na Wzory i wrzuci zdjęcie na Instagram z oficjalnym hasztagiem:
#wzorywiosna będzie mógł je odebrać wydrukowane na Wzorowym stoisku!

WZORY - Wiosna

14 Maja 2016
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Ul. Bracka 25
Godziny 11-21

Targio Wzory

Plakat targów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!