Za chwilę zmienimy wszystko

Za chwilę zmienimy wszystko

Robert Majkut światowej sławy designer, znany m.in z autorskiego projektu fortepianu Whaletone, poprowadzi warsztat  i wykład pod wspólnym tytułem: ZA CHWILĘ ZMIENIMY WSZYSTKO na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi 22 kwietnia 2016 r. o godz. 12:00. 

Wykład i warsztaty prowadzone przez Roberta Majkuta odbędą się podczas spotkania pod hasłem: „Design thinking czyli myślenie projektowe” w ramach cyklu „Łódzkie Promuje Start'upy”. 

– Design, w swoim znaczeniu, rozlał się po wszystkich rodzajach naszej aktywności, od metodyki po uczestniczenie, od sposobu rozwiązywania problemów po manipulacje społeczne – zwraca uwagę Robert Majkut, światowej sławy designer, właściciel Robert Majkut Design. – Design stał się elementem życia, który dotyka wszystkich jego aktywności, mając realny wpływ na język komunikacji, sprawność działania, szybkość postępu, przyjazności rzeczy i miejsc. Rola projektanta jest istotna w coraz większej skali, odpowiedzialność projektowa rozkłada się na całą rzeczywistość, a nasza grupa zawodowa znajduje się w sytuacji bezprecedensowej.

Uczestnicy będą mogli także posłuchać konferencji: Design thinking jako metoda tworzenia nowych produktów i usług (Przemysław Hałub Desigthinking.pl) oraz Design Thinking według Google czyli Creative Skills for Innovation (Google Polska). Konferencje są otwarte, natomiast w warsztacie weźmie udział 20 uczestników wyłonionych na podstawie kolejności zgłoszeń i oceny portfolio.

Organizatorem spotkań jest Urząd Marszałkowski w Łodzi, a ich odbiorcami studenci, absolwenci oraz wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu w start'upach. 

 

„Design thinking czyli myślenie projektowe”

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

22.04.2016 r. 

Warsztaty: 12:30 - 14:30

Wykład: 15:00 - 15:30

Aula/ Centrum Promocji Mody

ul. Wojska Polskiego 121, Łódź

Robert Majkut. Wykłady

Plakat imprezy

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!