Konkurs „Koralowa Czerwień”

Konkurs „Koralowa Czerwień”

Pod koniec listopada rozpoczął się nowy konkurs pod nazwą „Koralowa czerwień”, który organizuje i jest patronatem fima Dulux.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu w Kreatorze Przymierzalnia deko-racja.pl projektu wnętrza wykorzystującego kolor roku 2012  marki Dulux, czyli Koralową czerwień.

Koralowa czerwień jest mieszaniną czerwieni i bieli. Ta mieszanina barw powinna wnosić do naszej przestrzeni optymizm oraz motywować do działania, zostawiając wolną przestrzeń do kreatywnej refleksji jak mówi ekspert z firmy Dulux,architekt Jan Pawlik.

Do rozdania w formie nagród jest tradycyjnie 20 katalogów Colour Futures 2012. Katalogi pomagają stworzyć wymarzone wnętrze.

Najlepsze projekty konkursowe zostaną opublikowane na stronie głównej dekoracji.

Zadanie konkursowe:

stworzenie i opublikowanie w galerii serwisu projektu wnętrza, który wykorzystuje Koralową czerwień  firmy DULUX niekoniecznie jako kolor ścian. Kolor Koralowej czerwieni można odnaleźć w górnym pasku w Przymierzalni w zakładce Dulux.

Czas trwania konkursu: 28 listopada – 7 grudnia

Ogłoszenie zwycięzców: 8 grudnia 2012 r.

Wymogi przyjęcia projektu do konkursu „Koralowa czerwień - Dulux 2012":

zastosowanie Koralowej czerwieni marki DULUX w projekcie jako kolor ściany lub innych elementów,opublikowanie projektu w galerii serwisu z konta użytkownika (wymagane zalogowanie do serwisu),projekt musi być opublikowany pod nazwą „Koralowa czerwień”,projekt musi być zgłoszony do konkursu („Mój profil”, „Moja aktywność”, „moje projekty” zaznacz puste okienka pod projektami, które chcesz zgłosić do konkursu, następnie kliknij na „zgłoś do konkursu”).

Kryteria oceny: redakcja deko-racji oceniać będzie wszystkie prace spełniające wymogi przyjęcia do konkursu. Oceniana będzie spójność kolorystyczna i oryginalność projektów. 

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Stella 2011-12-26 06:32:16

Many many quality piotns there.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!