Targi

Targi "Wszystko dla domu"

W dniach 10-11 października w szczecińskiej hali MTS odbędą się 24 Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz "Wszystko dla domu".

Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz.  W tym roku na odwiedzających czeka oferta mebli zarówno do salonu, jak i kuchni, systemów grzewczych, kominków, usług stolarskich i artykułów dekoracyjnych.

Hitem zeszłorocznej edycji targów były warsztaty z renowacji mebli. Organizatorzy zadbali o to, aby i w tym roku osoby interesujące się designem i majsterkowaniem mogły dowiedzieć się, jak dać meblom „drugie życie”. Warsztaty prowadzone będą przez Pawła Machometa - twórcę popularnego bloga RzucPanOkiem.pl. Uczestnicy w ciągu dwóch dni odnowią krzesło, które później zabiorą ze sobą do domu. Zwiedzający nie biorący udział w warsztatach będą mogli wysłuchać wykładu na temat tkaniny meblowej oraz przypatrywać się pracy majsterkowiczów.

Od 5 lat stałymi elementami targów "Wszystko dla domu" są specjalnie przygotowane przestrzenie - Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych. Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych projektantów ze szczecińskich uczelni. Zaprezentowane zostaną licencjackie prace dyplomowe studentów oraz prace semestralne studentów architektury  z Projektowania Wnętrz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego – m.in. wieszak odzieżowy, toaletka, stolik wielofunkcyjny oraz podwieszana kołyska; a także najlepsze prace studentów Akademii Sztuki z poprzedniego semestru – m.in. „fotel pająk”, biurko, obiekty wielofunkcyjne.

Data: 10-11 października 2015

Miejsce: Hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin

Wstęp i parking bezpłatny.

 

 

 

 

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!