Konkurs GIA w polskiej odsłonie

Konkurs GIA w polskiej odsłonie

Do 31 sierpnia można zgłaszać udział w polskiej edycji Global Innovation Award 2015. W konkursie nagradzane są najbardziej innowacyjne sklepy w branży wyposażenia wnętrz.

Global Innovation Award to konkurs o światowej renomie organizowany przez IHA (Internatinal Houseware Association). Biorą w nim udział salony z ponad 30 krajów, m.in. USA, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii, Brazylii, Argentyny czy Nowej Zelandii.

W konkursie nagradzane są najciekawsze koncepty sklepów wnętrzarskich z całego świata. Rywalizacja składa się z dwóch etapów – krajowego i globalnego. Zwycięzcę polskiej edycji poznamy 22 października 2015 podczas Interior Business Congress w Warszawie.

Pięciu zwycięzców światowych rozgrywek (Global Honorees) zostanie ogłoszonych 5 marca 2016  na uroczystej gali w Chicago. Dodatkowo najlepsza wystawa sklepowa zostanie wyróżniona nagrodą Martin M. Pegler Award for Excellence in Visual Merchandising.


Zarówno zwycięzcy krajowych, jak i światowych eliminacji są szeroko promowani na międzynarodowych targach wnętrzarskich International Home + Housewares Show w Chicago (5-8.3.2016), gdzie mają też okazję brać udział w interesujących wykładach, korzystać z indywidualnych konsultacji, odwiedzić najlepsze sklepy ze swojej branży. Podróż i pobyt krajowego zwycięzcy podczas finałowej gali gia  i targów w Chicago są sponsorowane przez organizatora . 

Zainteresowanie udziałem w konkursie można zgłaszać telefonicznie (022 559 39 73) lub mailowo (a.pilars@promedia.biz.pl). Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Źródło: Promedia

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!