Konkurs Top Design Award

Konkurs Top Design Award

Podczas przyszłorocznej Areny Design,która odbędzie się  w dniach 5-8 marca,po raz czwarty wręczone zostaną nagrody w konkursie Top Design Award.
Arena Design to projekt dedykowany wzornictwu,który jest spotkaniem polskich i zagranicznych projektantów,eskpertów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i przedsiębiorców,którzy są świadomi roli wzornictwa w strategii firmy.Tematem przewodnim Areny Design 2012 będzie wzornictwo zrównoważone.

Celem konkursu Top Design Award jest promocja wzornictwa na europejskim poziomie.Produkty,które powalczą o wzornicze trofeum można zgłaszać do 16 stycznia 2012.Podstawowe grupy tematyczne to przestrzeń domowa,kuchnia.,łazienka/wellness,biuro,przestrzeń publiczna i ogrody,oświetlenie,tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne i wyposażenie wnętrz.

Organizatorem konkursu są Międzynarodowe Targi Poznańskie.Organizator pragnie aby upowszechnić przekonanie jak bardzo potrzebna jest współpraca producenta i projektanta w dziedzinie wzornictwa.

Do uczestnictwa w konkursie zapraszani są producenci i projektanci seryjnych produktów,które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w 2012 roku.

Więcej na: arenadesign.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!