Łazienkowe nowości w stylu retro

Łazienkowe nowości w stylu retro

Szyk, styl i elegancja złotych lat dwudziestych w nowej kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych.

Szyk, styl i elegancja - oto obraz lat dwudziestych minionego wieku - źródła inspiracji kolekcji ceramiki sanitarnej i mebli łazienkowych Hommage w wersji black & white. Jej retro styl czaruje wysmakowaną elegancją i uwodzi subtelnym klimatem! I pokazuje, że retro look niejedno ma imię.

 Nowa biało-czarna odsłona kolekcji Hommage zamieni łazienkę w szykowny i stylowy salon kąpielowy. Ceramika sanitarna z eleganckimi reliefami i doskonale dopasowane do niej meble łazienkowe sprawiają wrażenie wnętrza luksusowego, lecz przytulnego i komfortowego. Fronty szafek – dotychczas dostępne w kolorze drewna orzechowego – wykonano w odcieniu White Matt. Ich biel kontrastuje z czernią marmurowych blatów. W skład kolekcji wchodzą szafki boczne i podumywalkowe ze szklanymi drzwiczkami i głębokimi szufladami oraz lustro w drewnianej, białej ramie. Kolekcję uzupełnia ceramika sanitarna – umywalki, misy ustępowe i bidety – pokryta innowacyjnym szkliwem CeramicPlus, które utrudnia osadzanie się nieczystości i ułatwia pielęgnację.

Styl retro odnajdzie się w niejednej konwencji -  może przyjąć formę klasyczną, oczarować błyskiem glamour lub zaskoczyć oryginalnością. Hommage to wyjątkowo uniwersalna i ponadczasowa kolekcja, która sprawdziłaby się w każdej z trzech metropolii początków minionego wieku - Berlina, Londynu i Paryża. Zwolennicy klasyki mogą zainspirować się wnętrzem w stylu berlińskim: ówczesne łazienki wyposażone były w ozdobne umywalki oraz szafki z marmurowymi blatami, a toaleta stanowiła osobne pomieszczenie. Wielbiciele luksusu i komfortu powinni wzrok skierować na Londyn: w okazałych salonach kąpielowych eksponowano umywalki umieszczane na szafkach lub komodach oraz lustra. A żeby przenieść do własnej łazienki paryski szyk, tworząc klimat intymności i tajemnicy, wnętrze niech ozdabiają duża umywalka, modna, wolnostojąca wanna, a także toaletka – na kosmetyczne skarby.

Meble łazienkowe z kolekcji Hommage dostępne są także w kolorze drewna orzechowego ze szlachetnym marmurem kararyjskim, a ceramika ‒ w trzech odcieniach bieli: White Alpin, Star White i Pergamon.

 

Źródło: Villeroy & Boch

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!