Tydzień Designu i Biznesu 2011

Tydzień Designu i Biznesu 2011

Tydzień Designu i Biznesu w Hong Kongu odbywający się pomiędzy 28 listopada a 3 grudnia,jest platformą wymiany doświadczeń azjatyckich designerów z resztą świata,zajmujących się na co dzień biznesem.W tym roku wystawa odbędzie się już po raz 9-ty z rzędu i będzie skupiskiem wystaw,seminariów,programów szkoleniowych dla designerów i forum wymiany poglądów na temat designu przyszłości.

W tym roku chińska wystawa po raz pierwszy wejdzie w partnerstwo z europejskim krajem,którym będą Niemcy.Kraj będzie miał swoje stoisko z przykładami innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i wzornictwa.Niemcy są również dowodem na to,że Europa podobnie jak Daleki Wschód,może być motorem rozwoju światowego designu.

W programie przewidziane są seminaria o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w designie,warsztaty poświęcone identyfikacji wizualnej i komunikacji marek,sympozjum dla menadżerów,warsztaty o inspiracjach kulturowych w designie i wiele innych.

Wystawa i seminaria skierowane są do koneserów designu,osób zaczynających działalność w w tym obszarze i poszukujących inspiracji,liderów biznesu,osób z zarządu firm,którzy zdają sobie sprawę,że mądre wykorzystanie wzornictwa pomoże wdrażać im innowacje,osoby organizujące wystawy i targi,akademików i wykładowców,studentów szkół artystycznych.

Więcej na: bodw.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Bison 2011-12-26 09:56:28

I rekcon you are quite dead on with that.

Kae 2012-08-09 04:16:50

Dear Sinuhe9,Thank you, very much, for those kind words. It makes me very happy when Ia0manage to inspire somnoee to do something that makes them happier. For some people, Ia0manage to show aa0bright side of IT, for others it is art. Only rarely do Ia0manage to achieve that in both areas, so you have made my day today. With your lovely comment, you have also given me aa0push to spend the next weekend, or two, in my darkroom working on some recently exposed negatives.Enjoy your next photographic

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!