Nowoczesność w stylu retro

Nowoczesność w stylu retro

Kuchnia wolnostojąca dla miłośników nowoczesnych rozwiązań w klasycznym wydaniu.

Nowoczesna kuchnia wolnostojąca w wydaniu retro to nowy pomysł marki Hotpoint.  Nowoczesne rozwiązania łączą się w niej z klasycznym designem.

Wyjątkowy, klasyczny wygląd kuchni podkreślają eleganckie kolory i luksusowe wykończenie, doskonale dopasowujące się do wnętrz urządzonych w starym stylu. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych  – Biel Antyczna i Antracyt.  Jednocześnie zastosowano tu najnowszą technologię High Definition Cooking, która sprawia, że gotowanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Dzięki skokowym pokrętłom, regulacja płomienia jest prosta i umożliwia zawsze odpowiedni dobór do przygotowywanego dania. Ponadto, kuchenka wyposażona jest w wysokowydajne palniki gazowe (w tym także palnik typu Potrójna Korona, w którym gaz wypływa z trzech okręgów, skracając proces gotowania lub smażenia), pozwalające zaoszczędzić do 16% gazu.

Elektryczny piekarnik oferuje 10 programów pieczenia, jak m.in. ciasta, pizza czy rozmrażanie. Po wybraniu programu Pieczenie Multifunkcyjne, włączone zostają wszystkie elementy grzejne oraz wentylator – aby dania, które wymagają długiego czasu pieczenia lub zapiekania były idealnie przyrządzone. Umożliwia też jednoczesne pieczenie różnych potraw na dwóch poziomach. Programator elektroniczny, choć utrzymany w tradycyjnej analogowej stylistyce (zegar ze wskazówkami), umożliwia ustawienie godziny włączenia i wyłączenia piekarnika. Dodatkowym atutem piekarnika są drzwi wykonane z pełnego szkła, a także szyba, którą można łatwo, bez użycia żadnych narzędzi, wyjąć i umyć. Wyposażenie dodatkowe to 1 brytfanna płaska, 1 brytfanna głęboka i 1 kratka.

 

Źródło: Hotpoint

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

fabianno 2020-04-23 09:05:50

Your site is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!