Warsztaty Mood for Wood

Warsztaty Mood for Wood

W dniach 8-15 maja 2015 odbędą się międzynarodowe warsztaty dla studentów - Mood for Wood. W ramach tych warsztatów młodzi designerzy, architekci i artyści będą wspólnie projektować, a także wykonywać drewniane meble publiczne do ogrodów społecznych w Poznaniu.  Jest to niezwykła szansa na realizację nowych, świeżych pomysłów i sprawdzenie ich w praktyce.

W warsztatach weźmie udział 40 studentów, którzy pod okiem młodych architektów i projektantów w 4 grupach zaprojektują i wykonają meble/ przestrzenie do wypoczynku dla ogrodów społecznych zarządzanych przez Fundację Malta oraz Kolektyw Kąpielisko.

Studenci pod okiem architektów i projektantów pracować będą nad projektem mebli/ przestrzeni do relaksu dla poznańskich ogrodów społecznych. Wybrane do projektu ogrody są zarządzane przez lokalne wspólnoty , Fundację Malta oraz Kolektyw Kąpielisko , które aktywnie animują je przez cały rok. Każdy z ogrodów jest inny, każdy ma inne uwarunkowania przestrzenne, każdy ma innych odbiorców. Studenci spotkają się z użytkownikami ogrodów, którzy będą mieli aktywny wpływ na kształt projektów (partycypacja), powstaną po wysłuchaniu ich potrzeb i marzeń co do tej przestrzeni publicznej.

Więcej na: moodforwood.com

Mood for Wood

Plakat Mood for Wood

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!