Kuchnia w pniu drzewa

Kuchnia w pniu drzewa

Willi Bruckbauer zaprojektował wyjątkową kuchnię, która powstała w pniu drzewa. Z całą pewnością możemy powiedzieć ze jest to kuchenne dzieło sztuki.

Kuchnia została wykonana z grubego, naturalnego pnia dębu, który w połączeniu z betonową płytą tworzy niesamowitą konstrukcję. Kontrastowe połączenia naturalnego ze sztucznym, ciepła i zimna, płynnych i geometrycznych kształtów sprawiają że kuchnia ma dosyć odważny i unikalny charakter.  

Górna część pnia została spłaszczona, aby stworzyć naturalną powierzchnię do cięcia. W blat z betonu została wpuszczona umywalka oraz dwie płyty grzewcze, które ze sobą współgrają.

Willi Bruckbauer jest założycielem firmy BORA. Wizjoner, kreatywna głowa i siła napędowa powstających produktów dedykowanych do kuchni. Ponad 20 lat doświadczenia w branży kuchennej daje wykształconemu mistrzowi potrzebną wiedzę do tworzenia wyjątkowych produktów. Doskonale wie o co chodzi w nowoczesnych kuchniach czyli stworzenie miejsca, które wyjdzie naprzeciw ludzkim potrzebom.

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marcoo 2020-04-15 06:42:55

Your page is very nice, i have bookmarked it.

marianoo 2020-04-19 19:16:34

Your page is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!