Warsztaty - Konkurowanie poprzez wzornictwo i narzędzia design thinking

Warsztaty - Konkurowanie poprzez wzornictwo i narzędzia design thinking

Już 15 stycznia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się warsztaty z narzędziami design thinking “Kreatywna praca w zespole”, z identyfikowania potrzeb klienta i poszukiwaniu szans rynkowych oraz prezentację “Konkurowanie poprzez wzornictwo”.

Aby osiągnąć sukces i rzeszę klientów, którzy pokochają nasz produkt, nie można oszczędzać na wzornictwie. Zatrudnienie projektanta pozwoli na stworzenie bardziej atrakcyjnego projektu finalnego, którzy bezpośrednio przełoży się na lepszą sprzedaż! 

Czytaj też: Spotkanie architektów wnętrz

JUŻ 15 STYCZNIA 2015 o 12:30 w GDAŃSKIM PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNYM

Warsztat z wykorzystaniem narzędzi design thinking "Kreatywna praca w zespole" - wprowadzenie do tematu myślenia projektowego, czyli wykorzystania narzędzi projektowych w różnych obszarach biznesu. Celem warsztatu będzie pobudzenie kreatywności, umiejętności współdziałania, otwartości m.in. w identyfikowaniu potrzeb klienta i poszukiwaniu szans rynkowych.

Prezentacja "Konkurowanie poprzez wzornictwo" - pokazanie biznesowego potencjału stosowania wzornictwa na podstawie wyników badań prowadzonych przez Instytut oraz case studies (przykładów dobrych praktyk). Zaprezentowane zostaną różne sposoby stosowania wzornictwa w firmie oraz możliwości uzyskania przewagi rynkowej dzięki niemu. Poruszone zostanie zagadnienie procesu rozwoju nowego produktu i rola projektanta wzornictwa przemysłowego w zespole.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Organizatorzy przewidzieli również możliwość indywidualnych konsultacji po spotkaniu.

Zapisy i więcej informacji: evenea.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!