Architect Day, Galeria Wnętrza - 11.12.2014

Architect Day, Galeria Wnętrza - 11.12.2014

Już niebawem niezwykły wieczór i premiera nowego wzoru stworzonego przez designera Oskara Ziętę dla Manufaktury – bolesławieckiej fabryki ceramiki - 11 grudnia o godzinie 18 w Galerii Wnętrza na Bielanach Wrocławskich odbędzie się VI edycja Architect Day. 

Galeria Wnętrza pomyślała o spotkaniu dwóch światów, połączeniu tradycyjnego rzemiosła i na wskroś nowoczesnej technologii. Oskar Zięta – czołowy polski designer, znany w świecie wzornictwa jako prekursor technologii FIDU, autor niepowtarzalnego stołka PLOPP, został zaproszony do współpracy przez fabrykę Manufaktura – nieustannie nawiązującą do wielowiekowych tradycji doskonałego rzemiosła i ambicji artystycznych. Rozpoznawalne przez wszystkich formy i wzory wzbogaci tym razem koncepcja Oskara Zięty. Nowy wzór właśnie powstaje, a tajemnicę odkryjemy już wkrótce. 

11 grudnia w Galerii Wnętrza poznamy kolejne oblicze Oskara Zięty, artysty, designerarzemieślnika - kowala 2.0. W programie bowiem także: wystawa jego najnowszej kolekcji mebli o oryginalnym wzornictwie oraz wypiekanie wieszaków ,,hot pin”, opowieści o ekspansji wolumetrycznej i kontrolowanej utracie kontroli, czyli wykorzystywaniu inteligencji materiału. Kulinarne show przygotuje partner organizatorów - Miele.

Więcej: galeria-wnetrza.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!