Rytm światła a sposób kreowania wnętrz komercyjnych - 12.02.2015

Rytm światła a sposób kreowania wnętrz komercyjnych - 12.02.2015

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z Agencją SOMA - organizatorem Targów Światło oraz śląską pracownią architektoniczną Goczołowie Architekci Studio Autorskie zaprasza do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie "Rytm ŚWIATŁA a sposób kreowania wnętrz komercyjnych".

Konkurs towarzyszy Konferencji Architektura-Światło-Przestrzeń, która odbędzie się w ramach XXIII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2015.

Zadaniem Uczestników jest przedstawienie koncepcji komercyjnego wnętrza wielko lub małogabarytowego (wnętrza obiektu handlowego i usługowego, rozrywki, kultury, wypoczynku i rekreacji ) w którego kształtowaniu dużą rolę odgrywać będzie światło naturalne lub sztuczne.

Konkurs skierowany jest do osób związanych z architekturą, sztuką, a także z wszelkimi innymi dziedzinami nauki. W konkursie mogą uczestniczyć, jako autorzy prac, osoby fizyczne indywidualnie lub w zespołach - maksymalnie 4-osobowych.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:

- Profesjonaliści – Uczestnicy Konkursu po wyższych studiach architektonicznych lub wzornictwie przemysłowym. Jeśli w zespole jest co najmniej jedna osoba po wyższych studiach architektonicznych lub wzornictwie przemysłowym to zespół należy do kategorii Profesjonaliści.

- Nieprofesjonaliści – Uczestnicy Konkursu nie będący architektami lub projektantami po wyższych studiach wzornictwa przemysłowego.

Zgłoszenia wraz z dokumentacją należy dostarczyć w terminie do 12 lutego 2015 na adres: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego) z dopiskiem „RYTM ŚWIATŁA”. Do wygrania atrakcyjne nagrody!!! Sponsorem nagród jest firma LUG Light Factory.

Więcej: www.lightfair.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!