Wszystko Dla Domu + wnętrza komercyjne - 3-5.10.2014

Wszystko Dla Domu + wnętrza komercyjne - 3-5.10.2014

Nowoczesne polskie wzornictwo, także takie, które gości na europejskich targach, ciekawe rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to będzie można obejrzeć na 23. Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Zwiedzający mogą się też spodziewać kolejnej sporej dawki wiedzy z dziedziny designu i porad projektantów.

Po bardzo udanym debiucie w ubiegłym roku, po raz kolejny planowana jest 5.Nawa Designu. Z założenia jest to strefa edukacyjna, będą więc  zarówno innowacyjne produkty młodych polskich projektantów (w tym lokalnych utalentowanych designerów), jak i liczne seminaria, warsztaty i wykłady. Jedne dla tych, którzy pracują w branży, dostarczające najbardziej aktualnej wiedzy w dziedzinie designu, inne dla tych, których ciekawią trendy i podstawy projektowania, które mogliby zastosować we własnych wnętrzach mieszkalnych.

Ekspozycja targów WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne podzielona zostanie na kilka stref tematycznych:

  • Strefa Designera
  • Strefa Wnętrz Komercyjnych
  • 5.Nawa Designu. Strefa edukacyjna

W programie targów ponadto:

  • porady ekspertów
  • wystawy i pokazy
  • nowości, trendy
  • konkurs "Wyróżniony Wyrób"
  • pokazy najlepszych zachodniopomorskich glazurników
  • warsztaty dla każdego
  • seminaria „Wnętrza dla biznesu” prowadzone przez ekspertów

Więcej: mts.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Lola 2014-08-18 03:36:45

That takes us up to the next level. Great potgins.

Jannika 2014-08-19 21:10:35

Essays like this are so important to branoenidg people's horizons.

Renan 2014-08-20 22:19:14

15 czerwca 2013 at 23:47GTABeast wwzdyieopieli:Znalazłem to na jednym z polskich serwisf3w, ktf3re widziały demo. Podczas samego pokazu mieliśmy możliwość zobaczenia gry w akcji. Pokazany nam gameplay był całkiem długi i składał się z misji pobocznej oraz jednej ‚większej'. Co prawda obecny tam przedstawiciel Rockstara zapewniał, że to, co widzimy to tylko jeden z wczesnych buildf3w, lecz już teraz możemy zapewnić w wersji na PlayStation 3; GTA V wygląda i zachowuje się wręcz rewelacyjnie.

Gloriana 2014-08-21 01:09:08

Pleasing you should think of sotiehmng like that http://cvjqrfysi.com [url=http://rkdtidlwx.com]rkdtidlwx[/url] [link=http://utyrlaqxf.com]utyrlaqxf[/link]

Satchell 2014-08-21 07:09:08

Ah yes, nicely put, eveoryne. http://ovpuwqtk.com [url=http://jiblsvyyjhf.com]jiblsvyyjhf[/url] [link=http://fkwzamxng.com]fkwzamxng[/link]

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!