Stowarzyszenie Białe Murowanie podczas targów Warsaw Build 2014 - nie tylko dla fachowców

Stowarzyszenie Białe Murowanie podczas targów Warsaw Build 2014 - nie tylko dla fachowców

Białe materiały ścienne, takie jak silikaty czy beton komórkowy, zyskują coraz więcej zwolenników – zarówno wśród inwestorów obiektów użyteczności publicznej, jak i wśród inwestorów prywatnych. Przedstawiciele Stowarzyszenia Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie” swoimi wystąpieniami urozmaicą program targów Warsaw Build 2014, które odbędą się w dniach 18-20 września w warszawskiej hali EXPO XXI.

Pomyśl o akustyce – fachowcy dla fachowców

Na komfort użytkowania budynku w znacznym stopniu ma wpływ dobra akustyka – niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, czy o budynku mieszkalnym.  Warto zatem  pomyśleć o komforcie akustycznym już na etapie wyboru materiałów budowlanych. O tym, jaki związek istnieje między materiałami zastosowanymi do wzniesienia budynku a uzyskaną w nim akustyką, specjaliści Stowarzyszenia „Białe Murowanie” opowiedzą drugiego dnia targów, czyli 19. września – do wysłuchania prelekcji zaproszeni są wszyscy profesjonaliści z branży budownictwa.

Eksperci dla klientów indywidualnych

Zgodnie z zapowiedziami organizatora targów, firmy Lentewenc, w tym roku ekspozycja Warsaw Build zmienia swoją formułę by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów prywatnych. W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, w całości poświęconej relacjom B2B, tym razem na halę EXPO XXI będą mieli wstęp również klienci indywidualni – będzie to 20. września. Mając na uwadze ich obecność, tego dnia Stowarzyszenie „Białe Murowanie” poprowadzi warsztaty, podczas których każdy z odbiorców będzie miał okazję usłyszeć praktyczne porady i wskazówki mające na celu wyjaśnienie istotnych kwestii i problemów pojawiających się przed przystąpieniem do budowy domu.

Świadomi ograniczeń czasowych wynikających z napiętego programu wydarzeń specjalnych, a jednocześnie prawdopodobieństwa pojawienia się licznych pytań ze strony uczestników warsztatów, organizatorzy zadbali o dostępność specjalistów Stowarzyszenia „Białe Murowanie” przez cały ostatni dzień targów. Dzięki temu każdy, kto zechce zasięgnąć porady eksperckiej, będzie mógł udać się do punktu konsultacyjnego i wraz z fachowcami znaleźć rozwiązanie dla trudnych kwestii związanych z budowaniem domu.

Program targów jest już dostępny na stronie internetowej: www.warsawbuild.pl/program-2014-pl .

Dowiedz się więcej na: www.warsawbuild.pl

Zarezerwuj stoisko: www.warsawbuild.pl/zarezerwuj-stoisko
Kontakt: build@lentewenc.pl

 Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group - jednego z wiodących w Europie  organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

 Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.

Informacje o Stowarzyszeniu Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie”

Stowarzyszenie Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe murowanie” jest organizacją zrzeszającą producentów wyrobów wapienno-piaskowych, czyli silikatów i betonu komórkowego. Należą do niego przedstawiciele kadry kierowniczej i pracowników ośmiu firm produkujących silikaty i beton komórkowy oraz same przedsiębiorstwa – Xella Polska Sp. z o.o., Grupa SILIKATY Sp. z o.o., P.P.H. "Silikaty- Białystok" Sp. z o.o.; Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce S.A., "PREFABET - Osława Dąbrowa" Spółka Akcyjna, Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT, Silikaty - Szlachta S.C., Zakład Wapienno Piaskowy MEGOLA M. Muda i wspólnicy Sp.J. - jako członkowie wspierający. Celem organizacji jest upowszechnianie oraz pogłębianie wiedzy dotyczącej produkcji i zastosowania wyrobów silikatowych i z betonu komórkowego w budownictwie oraz ich wpływu na środowisko naturalne. Więcej informacji na www.bialemurowanie.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!