Young Design 2014 - 21.05.2014

Young Design 2014 - 21.05.2014

Studenci i absolwenci wzornictwa!
Do 21 maja 2014 Instytut Wzornictwa Przemysłowego przyjmuje zgłoszenia na konkurs Young Design 2014!


Young Design to pierwszy w Polsce program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia - takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem.
Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych.

Wystarczy przysłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio.

Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu - polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli odpowiedzieć na pytania jurorów. Nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi klientami.

Dodatkowa nagroda dla Laureata konkursu to staż w prestiżowym studiu projektowym oraz możliwość zaprezentowania się przed przedsiębiorcami podczas Gali finałowej konkursu Dobry Wzór 2014. Ponadto wszyscy finaliści odbędą szkolenia przygotowujące do finałowej prezentacji przed finałem.
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski przyjął patronat honorowy nad konkursem, on także jest fundatorem głównej nagrody.

Więcej: iwp.com.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!