Design Festival 2014 - Kids Love Design

Design Festival 2014 - Kids Love Design

III edycja festiwalu KIDS LOVE DESIGN to prezentacja działań z zakresu designu kierowana do najmłodszych odbiorców sztuki, której towarzyszy hasło „Dla dzieci o designie dorosłych. Dorośli o designie dla dzieci”. Tym razem głównym tematem jest pop-art. Działania festiwalowe kolejno odkrywają to, jak pop-art wpłynął i znalazł swoje odzwierciedlenie w designie.

III edycja to także kontynuacja działań społecznych, które można ująć w zdaniu: „Design dla dzieci, znaczy design w służbie dzieciom”. Przed nami kolejna odsłona projektów „Common room” i „Design Loves Kids”, które mają zwrócić uwagę odbiorców na aspekt społeczny i pokazać jak mądrze wykorzystany design potrafi odmienić jakość życia ludzi.
Niezmiennie, celem jest uzmysłowienie młodym uczestnikom festiwalu, że każdy przedmiot, który ich otacza, został kiedyś zaprojektowany. Z drugiej strony, celem jest uzmysłowienie młodym projektantom potrzeb i oczekiwań małego odbiorcy w stosunku do projektowanych rzeczy.

Wydarzenia w ramach festiwalu rozpoczną się 26. kwietnia, a zakończą się w dniu 18. maja. Program obejmuje wystawy, warsztaty oraz panele dyskusyjne.

Więcej: www.dsgnfestival.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Travon 2014-08-18 01:48:26

I hate my life but at least this makes it bealbare.

Esqin 2014-08-18 17:18:14

Cześć !Pozwolę sobie odnieść się do powyższego wpisu. Obawiam się, że CK One Shock for Him ma tak naprawdę niiweele wspf3lnego z klasykiem od Diora; to w istocie zupełnie inne kompozycje, z założenia penetrujące całkiem inne obszary olfaktoryczne i bazujące na rf3żnych składnikach. Ale skoro tak to odbierasz, no cf3ż, absolutnie masz do tego prawo. Wracając zaś do Twojego pytania, to podpisuję się pod propozycją fqjciora, w postaci Fleur Du Male. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to zapach dość b

Sitaram 2014-08-18 19:15:51

-1234 PPI. Właśnie taka wartość zagęszczenia pikseli cehucję LG L9. Dla porf3wnania sprzedany w 40,000,000 egzemplarzy Galaxy S II posiada jedynie 217 PPI. Co więcej sam jestem posiadaczem S II i przesiadłem się na niego z modelu, ktf3ry miał 245 PPI i wiesz co? Nie przeszkadzało mi to ani trochę. Mam okazję testować L9 (telefon siostry) od kilku dni i pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to to, że telefon chodzi płynniej od S II (obydwa mają Androida 4.0.4). Samej firmie LG można zarzucić tyl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!