SilesiaINTERIOR - 21-23. lutego 2014

SilesiaINTERIOR - 21-23. lutego 2014

Już w lutym w Expo Silesia - nowoczesnym obiekcie targowym w Sosnowcu - odbędą się Targi Budowlane SIBEX - czołowa imprezę wystawiennicza sektora budowlanego w południowej Polsce. Ostatnia edycja w 2013 roku to oferty 210 firm zaprezentowane na powierzchni 3.400 m2 i 7 tysięcy zwiedzających.

Kolejna 4 edycja Targów Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR będąca częścią składową Targów SIBEX odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2014 roku. Tradycyjnie już Wystawcy zgrupowani będą w sektorach: Salon Stolarki Budowlanej; Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL; Salon ENERGIA dla DOMU; Targi Mieszkaniowo-Developerskie; Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR oraz tegoroczna nowość – Targi IZOLACJE

SIBEX - największa wystawa branży budowlanej na południu Polski jest jednym z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z budową oraz wyposażeniem domu lub mieszkania, począwszy od wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, poprzez dobór instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej i wodnej, skończywszy na zakupie odpowiednich mebli oraz wszelkich elementów dekoracyjnych. Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

Więcej: exposilesia.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!