Brodie Neill na arena DESIGN 2014!

Brodie Neill na arena DESIGN 2014!

MATERIALS - to hasło przewodnie 6. edycji arena DESIGN 2014, która odbędzie się w dniach 18-21.02.2014.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie australijski designer Brodie Neill. Projektant, którego tegoroczna wystawa w Mediolanie zachwyciła publiczność w ramach arena DESIGN 2014 poprowadzi wykład na temat materiałów.

Szósta edycja arena DESIGN została poświęcona tematyce materiałów. O ich rodzajach, właściwościach oraz innowacyjnych rozwiązaniach będą rozmawiać w strefie FORUM szanowani projektanci z Polski i zagranicy. Jednym z prelegentów będzie gość specjalny, Brodie Neill, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu wykorzystywania i łączenia wielu tworzyw.

Australijski projektant zdobył uznanie dzięki takim projektom jak m.in.: wykonana z włókna szklanego ławka E-turn (dla marki Kundalini), szklany szezlong Glacier odlany z 135 litrów przezroczystego szkła, krzesło Reverb Wire stworzone ze stalowych prętów czy lampa Clover z poliuretanu i aluminium.

Ważnym wydarzeniem w rozwoju kariery zawodowej Brodiego Neilla były tegoroczne targi w Mediolanie, na których jego wystawa prac sygnowana marką Made in Ratio cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. W portfolio marki znalazły się m.in.: krzesło i bujany leżak Cowrie, stół Supernova, wykonany z recyklingu aluminium czy stworzony ze stalowych prętów wieszak Matrix.

Źródło: arena DESIGN

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Mbara 2014-08-17 16:55:51

Hey Kristen! I am so in love with ARTICLE5! I first found out about it while I was looking for a good book to read at my local lrabiry. The cover was what first caught my attention, and from there I was hooked! You are an amazing author, and one of my favorites! I really Can't wait for BREAKING POINT to come out! I recommended it to one of my and she loved it too! Think you could me a sneak peak at the first few chapters? I am dying to get my hands on the next book!

Xadrian 2014-08-18 17:04:47

At last, soneome who comes to the heart of it all

Essere 2014-08-18 19:06:36

Dobre miejsce jak każde inne. Głowę na karku? Dzięki ;)Co do rzcenozego projektu znam go z FaceBooka Norma Breyfogle'a i muszę przyznać, że jest to jedyna rzecz z Batmanem, na ktf3rą naprawdę, naprawdę teraz czekam. Fakt, że w końcu pozwolili Alanowi Grantowi znf3w coś popełnić napawa mnie jednak w rf3wnym stopniu zachwytem co obawą, bo ten facet, skądinąd genialny, kilka kiksf3w też na koncie ma. Natomiast dla samego powrotu do tamtych twf3rcf3w warto się do tego zabrać.Czekam więc, aż to będ

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!