Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artsytycznych

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artsytycznych

W dniach 9-11 grudnia już po raz ósmy artyści i rękodzielnicy z Polski i zagranicy zaprezentują na Międzynarodowych Targach Poznańskich swoją twórczość i propozycje gwiazdkowych prezentów.

Malarstwo, rzeźba, grafika, fotografia i tkanina artystyczna, ceramika, szkło, biżuteria, unikatowe ubrania i dodatki, dekoracje wnętrz, rękodzieło ludowe, ręcznie robione zabawki i ozdoby świąteczne – tak szeroka i bogata jest oferta uczestników festiwalu. Są wśród nich absolwenci i studenci akademii sztuk pięknych, artyści ludowi, dyplomowani rzemieślnicy i wielu utalentowanych amatorów. Oprócz indywidualnych twórców, których jest  zdecydowanie najwięcej , w festiwalu udział biorą  galerie, regionalne i lokalne centra i ośrodki kultury, a także dostawcy artykułów do twórczości plastycznej . W 2010 roku w imprezie uczestniczyło 400 wystawców.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to wydarzenie, które cieszy się ogromnym powodzeniem wśród zwiedzających i co roku zdobywa nowych zwolenników. Ma charakter święta rękodzieła, gdzie przyjazna atmosfera i komfortowe warunki wystawiennicze pozwalają podkreślić piękno prezentowanych przedmiotów. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 13 tysięcy osób i niemal każdy wychodził z mniejszymi, bądź większymi zakupami. Wśród zwiedzających były osoby prywatne, właściciele galerii i sklepów z Polski i zagranicy, a także przedstawiciele branży reklamowej. W tym roku grono miłośników festiwalu ma szansę znacznie się powiększyć, gdyż odbędzie się on w jednym terminie z CAVALIADĄ – dużą imprezą jeździecką organizowaną przez MTP, na którą składają się Międzynarodowe Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody, targi jeździeckie oraz Cavaliada Show.

Festiwal to dla rękodzielników nie tylko szansa do zaprezentowania niepowtarzalnych, rzadko spotykanych w sklepach przedmiotów. To również okazja do poprowadzenia ciekawych warsztatów, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności.

Więcej na: www.festiwal.mtp.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Adelaide 2011-12-28 03:26:50

There is a crtiical shortage of informative articles like this.

Vladimir 2013-10-07 10:26:14

Wszystko czego się dotknie Sfar to cztsye złoto, w tym także ta adaptacja Małego Księcia. Ostatnio widziałem w kilku miejscach przecenionego Księcia, może się jednak aż tak dobrze nie sprzedał Można go spokojnie dostać za ok 25 zł. Za taką rzecz jest to cena wręcz śmieszna.Wszyscy czekają na Klezmerf3w 2 z KG i Kota Rabina 3 i 4 z Postu.Ja tam zawsze uważałem, że Śmierć nie dorf3wnuje Sandmanowi . Jest to jednak bardzo dobry komiks na poziomie tych słabszych albumf3w Sandmana . Ale gdzie m

Vinsent 2013-10-09 01:24:34

Dobre miejsce jak każde inne. Głowę na karku? Dzięki ;)Co do rzeeconzgo projektu znam go z FaceBooka Norma Breyfogle'a i muszę przyznać, że jest to jedyna rzecz z Batmanem, na ktf3rą naprawdę, naprawdę teraz czekam. Fakt, że w końcu pozwolili Alanowi Grantowi znf3w coś popełnić napawa mnie jednak w rf3wnym stopniu zachwytem co obawą, bo ten facet, skądinąd genialny, kilka kiksf3w też na koncie ma. Natomiast dla samego powrotu do tamtych twf3rcf3w warto się do tego zabrać.Czekam więc, aż to będ

Eugene 2013-10-09 04:14:55

Ja niestety nie dortwałem do Pory mgieł (chyba) w każdym razie po trzecim tomie, przytłoczony nadmiarem erudycji i w większości straszliwą oprawą graficzną porzuciłem Sandmana. Jestem przeciwnikiem podejścia zmuszaj się, bo może ostatnia część będzie boska .Natomiast Sfar 100% prawda.A Rękawica jest zacna, nie gadaj. Dzisiaj rano trafiłem na żonę, jak z zaciekawieniem ją przeglądała na mojej szafce nocnej. Ale chyba jej nie wciągnęło tak do końca.

Anabel 2013-10-10 16:43:21

13 czerwca 2013 at 23:17Sobczac wyiedpewzioli:Zastanawiam się jakie elementy grafiki są istotne. Bo grafika to nie tylko przejrzystość, szczegf3łowość, cienie, oświetlenie itp. Konsole charakteryzuje męczący oko Anti-Aliasing (wygładzanie krawędzi, a raczej jego brak). Poza tą roznicą konsole oferują optymalne wrażenia (nie najlepsze, nie najgorsze). Owszem wygodnie gra się w 60-80 fps z ultra grafiką, ktora cieszy, ale ta ultra grafika to jedynie kosmetyka wersji konsolowej. Nie poprawne j

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!