HOT

London Design Festival

London Design Festival

W dniach 17-25 września odbędzie się Londyński Festiwal Designu,czyli London Design Festival.
Festiwal organizowany jest od 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Nosi miano jednej z największych i najważniejszych imprez związanych z szeroko pojmowanym designem w skali Europy.Odwiedzają go tysiące ludzi sztuki, pochodzących z różnych stron świata. Są to zarówno artyści, jak i miłośnicy artystycznych instalacji, chcący podziwiać najnowsze trendy. Festiwal ma charakter zarazem komercyjny, jak i kulturalny.
To przede wszystkim święto artystów,wypełnione po brzegi warsztatami, wystawami, seminariami, wykładami, targami i ponad 200 innymi wydarzeniami. W większości festiwalowych wydarzeń można wziąć udział całkowicie bezpłatnie. London Design Festival 2011 odbywa się pod hasłem „Made In Britain”. Misją organizatorów imprezy jest wspieranie  kluczowych projektów społeczno-kulturalnych.

Źródło:londondesignfestival.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Raja 2012-08-07 20:08:09

Witojcies we krainie ProPhoto Blog'erf3w pinkie, cysto i pzejzyście generalnie zajebiście Będzim tu cynsto pozirali i fotecki podziwiali !!! Pozdrowiom Wos Hej ! ( toch napisoł jo ! Gazda ze Tarnowskich Gf3row ;)

Aakash 2012-08-09 06:55:05

Wszystko czego się dotknie Sfar to czstye złoto, w tym także ta adaptacja Małego Księcia. Ostatnio widziałem w kilku miejscach przecenionego Księcia, może się jednak aż tak dobrze nie sprzedał Można go spokojnie dostać za ok 25 zł. Za taką rzecz jest to cena wręcz śmieszna.Wszyscy czekają na Klezmerf3w 2 z KG i Kota Rabina 3 i 4 z Postu.Ja tam zawsze uważałem, że Śmierć nie dorf3wnuje Sandmanowi . Jest to jednak bardzo dobry komiks na poziomie tych słabszych albumf3w Sandmana . Ale gdzie m

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!