Mistrzostwo we wzornictwie

Mistrzostwo we wzornictwie

Instytut Wzornictwa Przemysłowego w ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk,zlecił produkcję 10 odcinków serialu adresowanego do przedstawicieli firm i projektantów, które w interesujący sposób pokazują proces zarządzania wzornictwem. Akcja serialu rozgrywa się w siedzibie IWP oraz w plenerach Ogrodu Krasińskich. Edukacyjna formuła poszczególnych odcinków, odesłanie do konkretnych studiów przypadków, słownika projektantów polskich i platformy e-learningowej pokazują, jak różni odbiorcy i w jakim zakresie mogą korzystać ze współpracy z projektantami pod warunkiem, że wiedzą jak tą dziedziną  profesjonalnie zarządzać. Ich przewodnikami są główni bohaterowie serialu - doradcy Marta i Marcin.

Film w 10 odcinkach emitowany jest na portalu zsz.com.pl od 29 sierpnia.
Każdemu odcinkowi towarzyszy pytanie konkursowe.
Odpowiadaj i wygraj wyjazd na Vienna Design Week.

O projekcie ZSZ:

Projekt "Zaprojektuj Swój Zysk" dostarcza specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzaniem ich na rynek.

Ponadto w ramach projektu funkcjonuje sieć współpracy z ośrodkami i instytucjami gospodarczymi, akademickimi, inkubatorami przedsiębiorczości, ośrodkami transferu technologii, parkami naukowo-technologicznymi oraz organizacjami międzynarodowymi, dzięki której powstanie trwałe otoczenie biznesowe wspierające innowacje w przedsiębiorstwach poprzez wzornictwo.

Projekt Zaprojektuj Swój Zysk współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Warsztaty i wystawy ZSZ organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Korzystanie ze zbiorów ZSZ jest bezpłatne.

Więcej na: www.zsz.com.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Loree 2011-11-16 11:27:07

Well done article that. I'll make sure to use it wsiely.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!