Spotkania polsko-francuskie-4-5.10.2011

Spotkania polsko-francuskie-4-5.10.2011

W dniach 4-5 października 2011, w siedzibie Ambasady Francji w Warszawie, odbędą się polsko-francuskie spotkania biznesowe w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Spotkania mają na celu przybliżenie polskim architektom i stylistom wnętrz,propozycji francuskich przedsiębiorstw oferujących oryginalne rozwiązania i innowacyjne produkty oraz nawiązanie współpracy między partnerami.
Ambasada Francji zaprosiła na spotkanie biznesowe między innymi firmy:

Akalys - producent mebli i wyposażenia łazienek, który oferuje nowoczesne materiały, designerskie formy i bogatą gamę kolorystyczną elementów ceramiki łazienkowej, umeblowania i akcesoriów.

Atelier 78 - projektant i wytwórca mebli i elementów wystroju wnętrz z drewna w połączeniu z innymi materiałami, w stylach sztuki 17-tego i 18-ego wieku, Art Deco i współczesnej. Firma kultywuje tradycje francuskiego rzemiosła artystycznego.

Quinette Gallay - specjalizuje się w wyposażeniu, (przede wszystkim siedziskach) w salach i obiektach użyteczności zbiorowej: kinach, teatrach, operach, salach konferencyjnych oraz wszelkich obiektach sportowych.

Procédés Chenel - kreator i wytwórca elementów architektury z papieru niepalnego: sufitów, ścianek, parawanów, a także lamp i artykułów dekoracyjnych. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni wyposażający
swoje domy i mieszkania, jak też profesjonalni: centra handlowe, sklepy, biura, banki, restauracje, obiekty wystawiennicze i targowe.

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy i styliści zainteresowani udziałem w spotkaniach proszeni są o kontakt:

Magdalena Klepacka
Misja Ekonomiczna-Ubifrance przy Ambasadzie Francji (ul. Piękna 1, Warszawa)
e-mail: magdalena.klepacka@ubifrance.fr

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Kaylin 2011-11-16 21:46:29

Thanks for shanrig. What a pleasure to read!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!