Konkurs Wall Design

Konkurs Wall Design

Wall Design to konkurs organizowany przez nowego na polskim rynku operatora komórkowego – Virgin Mobile Polska. Jego celem jest przygotowanie projektu dekoracji jednej z 5 ścian w siedzibie firmy.

Konkurs jest skierowany do osób, których pasją jest malarstwo, rysunek oraz projektowanie graficzne. Informacje na temat pomieszczeń, łącznie z ich wymiarami oraz zdjęciami, można pobrać za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji konkursowej dostępnej przez serwis Facebook.

Prace można zgłaszać od 17 września do 15 października.

Prace można zgłaszać w pięciu kategoriach: Let’s rock – motyw muzyczny, WALLnij nam ścianę – temat dowolny, Szef wszystkich Szefów – który ma przedstawiać portret R. Bransona, Wyspa skarbów – pomieszczenie Finansów, Kosmiczne Centrum Dowodzenia – pomieszczenie Call Center.

Po zakończeniu pierwszej części konkursu, jury wybierze kilka najciekawszych propozycji w każdej z pięciu kategorii. Wybrane projekty będą opublikowane na Facebooku, a za pomocą aplikacji konkursowej, użytkownicy serwisu Facebook będą mogli głosować na ich zdaniem najlepsze prace. Wygrywają autorzy projektów, które otrzymają najwięcej głosów w danej kategorii. Zwycięzcy wszystkich 5 kategorii otrzymają nagrody w postaci laptopów MacBook Pro.

Więcej informacji: www.facebook.com/VirginMobilePolska/app_280556835378676

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!