Festiwal Recyklingu

Festiwal Recyklingu

14 i 15 września w Kielcach na miłośników ekologicznego projektowania czeka nie lada gratka: Festiwal Recyklingu, który rozgości się w przestrzeni miejskiej oraz siedzibie Design Centrum.

W ramach festiwalu odbędzie się szereg wydarzeń skupionych wokół idei twórczego recyklingu i tworzenia nowych przedmiotów z tych, których żywot już się zakończył. Będą to między innymi warsztaty dla dziec i i dorosłych, których uczestnicy zajmą się produkcją biżuterii, zabawek, instrumentów muzycznych, a także papieru z makulatury.

Organizatorzy zapraszają także na debatę 'Kultura śmiecia', koncerty 'bez prądu', pokaz mody z recyklingu i akcję wymiany ubrań. W programie jest także terenowa gra miejska połączona ze zbiórką odpadów. Zwycięzcy otrzymają ekologiczne gadżety.

Festiwal Recyklingu w Kielcach

14-15 września 2012 r.

Więcej informacji: festiwalrecyklingu.blogspot.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Sujeimar 2012-12-11 12:43:01

Dobre miejsce jak każde inne. Głowę na karku? Dzięki ;)Co do rzgeconezo projektu znam go z FaceBooka Norma Breyfogle'a i muszę przyznać, że jest to jedyna rzecz z Batmanem, na ktf3rą naprawdę, naprawdę teraz czekam. Fakt, że w końcu pozwolili Alanowi Grantowi znf3w coś popełnić napawa mnie jednak w rf3wnym stopniu zachwytem co obawą, bo ten facet, skądinąd genialny, kilka kiksf3w też na koncie ma. Natomiast dla samego powrotu do tamtych twf3rcf3w warto się do tego zabrać.Czekam więc, aż to będ

felicjanoo 2020-04-18 18:11:35

Your page is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!