Piekarnik z chowanymi pokrętłami

Piekarnik z chowanymi pokrętłami

Osoby ceniące nowoczesny i funkcjonalny design w kuchni z pewnością docenią nową serię piekarników z panoramicznymi drzwiami i wygodnymi, chowanymi pokrętłami, które zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Nowe modele piekarników z linii Genesis cechuje prosta forma i łatwa obsługa, którą zapewnia intuicyjny panel sterowania. Ponadto, wyróżnia je duża pojemność – aż 60 litrów – i bardzo dobra specyfikacja techniczna. A wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu urządzenia te stanowią niezwykłą ofertę na rynku sprzętu AGD.

Piekarniki wyposażone są w bardzo funkcjonalne i cenione przez użytkowników opcje takie jak grill i termoobieg, a także prowadnice teleskopowe, które umożliwiają wygodne wkładanie i wyjmowanie potraw z piekarnika, zmniejszając ryzyko poparzenia się.

Jeden z modeli został ponadto wyposażony w specjalne panele katalityczne, które pozwalają na automatyczne czyszczenie boków piekarnika. Są one pokryte warstwą mikroporów pochłaniającą rozpryskujący się tłuszcz. Po każdym pieczeniu należy aktywować cykl automatycznego czyszczenia. Piekarnik rozgrzewa się wtedy do temperatury 220-250C, dzięki czemu tłuszcz się utlenia. Po około godzinie, w razie potrzeby, wystarczy przetrzeć wnętrze piekarnika wilgotna szmatką. Jest to bardzo skuteczna metoda czyszczenia piekarników, niezwykle ułatwiające codzienne życie.

Inny wykończony jest powłoką lakierniczą Silver Ice. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii w zakresie pielęgnacji urządzeń ze stali nierdzewnej tłuszcz, odciski palców i kurz dają się z łatwością usunąć. Ponadto powłoka chroni przed zadrapaniami, dzięki czemu piekarnik zawsze będzie się idealnie prezentować.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!