Neonowy pająk

Neonowy pająk

Neony w pierwszej kolejności kojarzą się z krajobrazem nocnego miasta. Tymczasem neonowe światło z powodzeniem można stosować także we wnętrzach. Przekonują o tym projektanci z czeskiego studia Boa Design.

Zaprojektowaną przez nich kolekcję Neoline tworzą trzy lampy, których kształt jest współczesną interpretacją klasycznych, kryształowych żyrandoli. Zredukowane do niezbędnych, technicznych elementów – szklanych rurek oraz metalowego stelażu – formy, zyskały szkicowy, techniczny wygląd, który świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, jak i urządzonych w duchu estetyki industrialnej.

Lampy Neoline były prezentowane na zbiorowej wystawie Czech Selection przedstawiającej wybór produktów czeskich firm z branży wyposażenia wnętrz na targach Maison et Objet 2012.

fot. boadesign.cz

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Estela 2012-11-15 12:51:29

I was surprised at my rnoetiacs to baby broken glass. When one of my kids breaks something I automatically walk over an pick them up(the child). I then set them out of harms way, they almost never wear shoes.I will to this bare foot. Sometimes at a run, depending on the age of the child (3 years, 8 months). Yes, I have cut my foot. But it is a natural reaction.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!