Między półkami

Między półkami

W małym mieszkaniu trudno pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Stąd tak dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju 'składaki', które w razie potrzeby można łatwo i szybko rozłożyć, a potem schować, by niepotrzebnie nie zajmowały miejsca.

Idea oszczędności miejsca stała się także punktem wyjścia dla projektantki Orli Reynolds. Stworzyła ona nietypowy mebel, który jest połączeniem regału na książki oraz... dwóch stołów i czterech krzeseł. Jak to możliwe? Otóż, krzesła i stoły można ukryć wewnątrz regału, wsuwające je w przestrzenie między półkami. Kiedy są potrzebne, można je 'wyczarować' znikąd. Stąd też wzięła się nazwa regału – 'As if from nowhere'.

Stół i krzesła utrzymane są w żywych, intensywnych kolorach, natomiast biblioteczka jest biała. Kiedy zestaw jadalniany schowany jest w regale, tworzy między jego półkami kolorowe, graficzne linie, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykła dekoracja i nie zdradzają, co się z nimi kryje.

Stół i krzesła wykonane są ze stali, dzięki czemu są cienkie i wytrzymałe.

Fot. orlareynolds.com

 

Polecamy także: składany stół Vic zaprojektowany przez chilijskie studio Elemento Diseño.

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Nic 2014-04-20 13:22:55

-Ακριβώς έτσι! Άμα η δημοκρατία ρετάρει υπάρχει πάντα ο κίνδυνος επώασης του αβγού του φιδιού...- Πράγματι αι τσόνται είναι σαφώς μία σόφρων επιλογή....(Σε σχέση με την παραδοχή, ότι οι σκούροι μου τρώνε τις γκόμενες π.χ.)@ κέιμWell, whether pazitktraaion can be a potential crime or not, depends on the degree, or say the ratio of pazitktraaion of a certain individual...I mean some levels can be totally unacceptable...

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!