Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Nowoczesny design, elegancja, bezpieczeństwo i funkcjonalność – te cechy powinny w sobie łączyć idealne drzwi zewnętrzne.

Aby podkreślić najważniejsze cechy nowej kolekcji drzwi CAL, takie jak prostota, trwałość i bezpieczeństwo, modelom skrzydeł nadano nazwy znanych polskich budowli zamkowych. Można więc wśród nich znaleźć drzwi Książ, Frombork, Grodziec, Czocha czy Nidzica.

- Nową Kolekcję Zamkową stworzyliśmy z myślą o dużej liczbie klientów poszukujących trwałych drzwi o uniwersalnym wzornictwie za rozsądną cenę - tłumaczy Czesław Suski, przedstawiciel producenta. - To kolejna seria produktów, którą opracowaliśmy w oparciu o analizę trendów na rynku sprzedaży stolarki drzwiowej, spełniająca wymagania dla produktów przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego. Podstawowym atutem drzwi z Kolekcji Zamkowej jest to, że ich wygląd i jakość wykonania nawiązują do drzwi dębowych, niemniej ceną zbliżone są do tych wykonanych z drewna sosnowego.

Ciepło i elegancko

Kolekcję Zamkową tworzą drzwi o tradycyjnej konstrukcji na bazie ramiaków sosnowych klejonych warstwowo. Modele nowej serii odznaczają się doskonałą termoizolacyjnością. Drzwi posiadają skrzydła o grubości 65 mm, ponadto wyposażone są w próg termoizolacyjny i podwójny system uszczelek – na obwodzie skrzydła i ościeżnicy. Dzięki temu osiągają poziom termoizolacyjności już od Ud=1,0 W/m2K. Design nowej kolekcji opiera się na minimalistycznej elegancji. Skrzydła drzwi są gładkie, w niektórych przypadkach wzbogacone delikatnymi zdobieniami lub przeszkleniami.

Kolorowa jakość bez kompromisów

Dobre drzwi muszą gwarantować bezpieczeństwo i trwałości użytkowania. Charakteryzuje je solidna konstrukcja zapewniająca wieloletnią wytrzymałość i stabilność kształtu. Ich dużą zaletą jest także wysoka izolacyjność akustyczna. By zaspokoić wymagania estetyczne klientów, drzwi dostępne są w szerokiej palecie barw – w zależności od koloru elewacji i indywidualnych upodobań, wybrać można drzwi w kolorze teak, ciemny teak, orzech, stary dąb lub złoty dąb.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!