Krzesło Sail w finale konkursu Dobry Wzór 2012

Krzesło Sail w finale konkursu Dobry Wzór 2012

Wśród kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów zakwalifikowanych do finału tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór znalazło się krzesło Sail zaprojektowane przez Raya Cartera.

Celem konkursu Dobry Wzór jest poddanie profesjonalnej ocenie poziomu i jakości designu produktów i usług obecnych na polskim rynku. W tym roku zanotowano rekordową ilość 187 zgłoszeń. Spośród nich wyłoniono 90 finalistów w 4 kategoriach: w sferze domu jury zakwalifikowało 57 produktów; w sferze pracy – 12 (wśród nich znalazł się Sail), w sferze publicznej – znalazło się 11 propozycji, a w sferze usług – 10.

Produkowany przez markę Grammer Office Sail wyposażony w innowacyjny mechanizm GLIDE-TEC zdobył już prestiżową nagrodę iF Product Design Award 2012, Diament Meblarstwa 2012 i wyróżnienie w konkursie Produkt Roku 2012. Finał konkursu Dobry Wzór to kolejny dowód uznania, tym razem ze strony ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Jak co roku, finałowe produkty i usługi zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej, którą będzie można oglądać w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego od 11 października do 9 grudnia 2012.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Candie 2012-09-14 00:24:52

What a neat aritlce. I had no inkling.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!